Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért fejlődik ilyen aránytala...

Miért fejlődik ilyen aránytalanul a testem?

Figyelt kérdés

Most januárban lesz, hogy 3 éve elkezdtem kondizni. Nem szedtem semmit, az alkatom pedig alapból a szálkásabb, vékonyabb fajta, de azért már elég jól megy minden eléggé látszik a kondizás eredménye. Kivéve a mellizmom. Egyszerűen alig fejlődik. 50-55 kilóval megy max. Ismerőseim, aki egy évvel később kezdték mint én, már 80 körül nyomnak, ők sem szedtek semmit. Más izommal én állok jobban a plusz év miatt. De a mell egyszerűen nem megy. Mondjuk az lehet, hogy az a probléma, hogy a jobb csuklóm mindig fájni szokott, és lehet izommal még bírnám, de egyszerűen nem tudom már a fekve nyomást csinálni. Van valami ötletetek? Most elkezdtem itthon ezt a "100 fekvőtámasz" programot, hátha segít.


Kösz a segítséget.


2010. okt. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Testépítésben nem a súly számít.A mell-hát méret meg akkor jó,ha derekadtól kb 40 centivel nagyobb befeszítve.

Pl derék 75centi,mell-hát 115 centi.

Nyomó gyakorlatoknál meg használj csuklószorítót.

A fejlődés beinduláshoz,meg egyél több szénhidrátot.

2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyszerű, változtass az edzéstechnikán. nagyobb intenzitás, kisebb súly, több ismétlés (mondjuk 15).. variálj nyugodtan
2010. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha eddig 10 körül csináltál akkor most csinálj kis súllyal 30-at :D
2010. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Aquir ***** válasza:

Lehet a csuklód a probléma, lehet az étrended ezt nem lehet tudni, nem vagyok ott, hogy lássam mit csinálsz, vagy érezzem amit te érzel, de az is lehet, hogy nincs segítőd fekvenyomásnál és nem tudod feszegetni a határaidat, mert félsz, hogy rajtad marad a súly.

Sok technika van átlendülni a holtponton, ha gondolod írj privátba, megpróbálok segíteni!

2010. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!