Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Myobrace nevű fogszabályozóval...

Myobrace nevű fogszabályozóval való tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem bírok hozzászokni max 2 òrát bírtam eddig soha nem volt bennt egész este,nagyon fáj mndig abbahagyom hosszabb idõre..már vagy 6 éve szenvedek...mindig megvesszük de sosem tudok hozzászokni..vlmi jó tanács? :):/
2014. máj. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme. Ennyi idő alatt már rég megcsinálták volna állandó fogszabályzóval.
2014. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de először ilyen kell mert huzatni kell az álkapcsomat előre..
2014. máj. 24. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg használd. Nehogy azt hidd, hogy az állandóval könnyebb lesz.. Sokszor inkább kivertem volna az összes fogam csakhogy ne legyen mit húznia az ívnek.


Mikor felrakták akkor az első héten azt hittem belepusztulok, pedig nekem kiskoromban már volt, tehát pontosan tudtam, hogy milyen szar.


Legyen kitartásod hozzá, kösd hátra a kezet, rakj magadra kényszerzubbonyt, bármit.

2014. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bátorítást,tényleg sokat segített =]
2014. júl. 3. 04:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!