Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Nektek milyen féle-fajta...

FIÚK! Nektek milyen féle-fajta műköröm jön be? (Igen, muszály műköröm)

Figyelt kérdés
Ha lehet képet küldjetek!

#köröm #fiúk.tetszés
2014. máj. 22. 18:33
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%

nem vagyok műköröm párti Ű

de hirtelen ez a 2 megtetszett:

[link]


[link]

2014. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
2014. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem,nekem tulajdonképpen nincs komolyabb bajom a körmömmel,csak annyi,hogy gyenge,lemezekben leváló,betörős,hajlékony.Mindenféle kenceficét kentem már rá a körömerősítő körömlakktól kezdve a viatminokig,NEM SEGÍT:( És így nem tetszik a körmöm,mert alapból pici kezem van,picik az ujjaim és ehhez még pici is a körmöm,és semmiféle körömlakk nem mutat jól rajta,ápolatlannak néz ki:( ezért szeretnék műkörmöt:)
2014. máj. 22. 18:41
 14/22 anonim válasza:
26%

Lány vagyok.

Fiúk! A műköröm egy bizonyos "hordása" után megerősíti a körmöt. Így sok nő, ebben az esetben a kérdező is, emiatt csináltat műkörmöt.

2014. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ!KÖSZÖNÖM,TE VAGY AZ ÉN EMBEREM!:)
2014. máj. 22. 19:09
 16/22 Ramcsiii ***** válasza:
100%
Lány vagyok,az én barátnömnek is ilyen mint a Tiéd és ő citromlébe áztatja,attól keményedett neki..2 naponta áztsd és lehet jobb lesz.Én nem nagyon szeretem a műkörmöket,máson látva,nekem még nem volt de nincs is rá szükségem mert nekem hosszú vékony ujjaim vannak és nekem mindig hosszúak és ápoltak..Ezt szerintem próbáld ki és azután esetleg ha nem vált be akkor a műköröm..:)
2014. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

nekem a türkiz szín tetszik, de inkább csak körömlakk, a mű az mű

-abból sem a nagyon hosszú köröm, hanem sima

2014. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
miért lenne muszáj? semmilyen nem jön be
2014. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Körmös vagyok: a műköröm nem erősíti meg a saját körmödet, ez biztos, viszont ha egy jó körmöshöz mész aki szépen dolgozik és van stílusérzéke (tehát nem rak bele 20 féle csillámos cuccot, flittert, stb.), akkor a fiúk nem fogják észrevenni, hogy a körmöd igazi vagy mű, csak azt, hogy nagyon szépek a körmeid.
2014. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Valójában a fiók 80%a a pici rövid aranyos fehér francia manikűrre fog szavazni. A maradék 20% vagy letojja a köremid vagy pedig enyhén fetisiszta:D

Nekem volt olyan aki megkért h legyek szíves vágjam tövig a körmeim, meg volt olyan aki kifejezetten szerette nézegetni vagy ha karmolásztam a hosszú stiletto körmeimmel. És a szín sem mindegy:D A natúr a konzervatív srácoknak jön be, de aki hevesebb típus az egy vöröst is szépnek tart. A feketét (sajnos) kb mindegyikük csúnyának tartja.. :_D

2014. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!