Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok. Van egy...

15 éves fiú vagyok. Van egy kis bajszom. Olyan mint a 15 éveseknek általában?

Figyelt kérdés

Néhány lány már megjegyezte hogy jól áll nekem és anyám is.

De néhány hülyegyerek (fiú)piszkál miatta de nem olyan rosszindulatból csak néha van elegem belőle.

Szerintetek irigyek? Visszavágjak? Vagy ne is törődjek vele?



És a lányoktól kérdezem nektek bejön a "kis" bajusz?


2009. dec. 29. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Undoritonak találom ien fiatalon :D szerintem borotváld le ;)

16L

2009. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha linkelnél képet megtudnánk mondani.. de így csak az én élményeim jutnak eszembe és azokat érezve a borotváld le szószerkezet jut az eszembe..

Ilyen korban felesleges.. különben sem lehet valami sűrű.. és a ritka bajusz nem szép látvány..

majd 5-6 év múlva :) ;)

2009. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be az ilyesmi, és anyukád szerint is jól áll?? a szülők mindig azt mondják, ami kedvező a számodra... a link jó ötlet mert így nincs sok hozzáfűzni valóm :)
2009. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Borotválkozz... 16 évesen nem hinném hogy jól áll a bajusz bárkinek is.
2009. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 14 evesen mar nagy bajuszam volt, de akkor meg nm borotvalkoztam ,hanem kicsi olloval vagtam ki belole ,de 14 es fel evesen AZ EGYIK LEGJOBB DONTESEM VOLT <HOGY NEKIKEZDTEM BOROTVALKOZNI , igaz ,hogy sajnos nekem nagyon gyorsan no es mindennap le kell ,hogy bortovalkozzak. Mondjuk nekem nm csak a bajuszamnal no ,hanem az ajkamnal es a nyakamnal is no a szor:( ,de en azt tanacsolom ,hogy borotvalkozzal le. 15/F
2009. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Régebben még bírtam magamon, aztán leborotváltam, aztán visszanéztem magam képeken, de elgondolgoztam: De rondán néztem ki...

Azóta sincs bajuszom és így jobb is. Anyám mondta, hogy hülye vagyok, de nem bántam meg soha, hogy leborotváltam. 19F

2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz ilyenkor a bajusz, borotváld le.

Nálunk mindig kiröhögték azt akinek ilyen kis bajsza volt. Mert bajusznak még nem nevezhető, viszont önmagában csúnyácska.

Ha nem akarsz nevetségesnek tűnni szerintem borotváld le, komolyan.

2009. dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
borotváld le szerintem is
2009. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

borotva v. olló


de mindenképpen tüntesd el


ha nem túl sűrű és erős akkor kisollóval el leszel egy darabig

aztán majd jöhet a borotva

2009. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
sztem 16 éveseknél a szakáll jobban áll(persze hímeknél)... a bajusz az meg nem mert olyan cigányos az ien kisbajusz minthas vmi bevándorló lennél vagy késelös hülyegyerek(persze nermvagyaz..vagy igen?)
2009. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!