Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Hannah Montana parfümök...

A Hannah Montana parfümök valók 10 éves lánynak? Melyiknek milyen illata van? Személyesen hol lehet megvenni? DM-ben van vajon?

Figyelt kérdés
Vagy ajánlanátok más parfümöt 10 éves lánynak?
2009. dec. 29. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell egy 10 évesnek parfüm.
2009. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Asszem mindjárt megint bepöccenek...
2009. dec. 29. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:

Mintha Tesocoban láttam volna, de nem tudom, mert rohanós napom volt, lehet hogy Müllerben...De nem dárga, 1-2 eze forint, szóval nem csak menőbb helyeken van.

Nem rossz az illata, de nincs benne semmi különös kb mint vmi kis virágos dezodoré, pont egy 10 éves kislánynak való :)

2009. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hugom 10 éves, és a Jézuska Hannah Montana parfümöt hozott neki :)

Nagyon szereti :)

Nem használja eszetlenül, tudja, h amikor megy valahova, kicsit magára fúj és jó illata lesz :)

Sztem nyugodtan lehet neki venni, ez ugyis gyerekeknek valo :)

Nálunk a drogériában lehet kapni, de mi kisvárosban lakunk, itt nincs Dm, meg ilyesmi, de sztem ott is van.

Mi mulktor még a Pennyben is láttunk :D:D

17L

2009. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

valók bizony,én is azt szerettem volna venni tesómnak karácsonyra(12éves)

Biztosan szeretni fogja,sok szerencsét hozzá:)

2009. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne pöccenj be, nem rosszból írta. Annyiból igaza is van, hogy ezek a mai parfümök ilyen szintetikus illatanyagokból vannak (még a drágák is...) és az károsítja az orr belsejét szédülést, hányingert okozhat, se a bőrnek, se a hajnak nem hiányzik, hogy ráfújjuk és minél később kezd el vele kapcsolatba kerülni, annál jobb.


Más kérdés, hogy mindenki szeret illatos lenni, a Hannah Montana népszerű a kislányok körében és mindegyik parfüm nekik van tervezve. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy melyik milyen illatú, mert én elég hülyén működök, nem azokat a szavakat használom az illatukra, amit általában szoktak. Például képes vagyok rámondani, hogy savanyú meg ilyenek.


DM-ben lehet kapni én is ott néztem, szagolgasd meg, szerintem tök mindegy melyik, mind finom.

2009. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Douglasban szokott lenni hello kitty parfüm, még az is jó lehet neki, esetleg Avril Lavigne.
2009. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most jöttünk DM-ből, de sajna nem láttam. A pénztárostól meg végül elfelejtettem megkérdezni fizetéskor. Hello Kitty volt, de azt nem tudom, hogy szereti-e. (Csak az volt a bajom, hogy nem szeretem, ha nem a kérdésre válaszolnak...)
2009. dec. 29. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fodrászkellékes boltban,és a Tescoban is láttam,de szerintem nagyon büdös :D olyan illata volt mint a fogkrém és a szappan keverékének :S de biztos van jobb is :)
2009. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt egy hetet dolgoztam játékboltban, úgyhogy most nagyon ki vagyok művelve Hannah Montana-ból. :) A Bambini játékboltokban kapható, nemcsak a parfüm, de a spray és a deo is. :) Biztos más játékboltokban is van, de én pl még Inmedio újságosnál láttam.
2009. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!