Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagy csak átlagos az arcom?

Ramcsiii kérdése:

Szép vagy csak átlagos az arcom?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem ebböl azért megtudja valaki itélni..:)



2014. máj. 9. 21:55
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy sokat dobna az arcodon egy szép szemöldök,csináltasd meg kozmetikussal ;-)
2014. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

A hajad fested vagy ez paróka?

Mert szőke szemöldöke a szőkéknek van, de a te hajad nem az... így gáz az egész. A szemöldök fontos része az arcnak, anélkül elég furán nézel ki... szőke hajjal lehet hogy így is jó lenne, de sötét hajjal nem. Ezen kívül semmi baj veled.

2014. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nem,dehogy festem a hajam..Soha nem is festettem.Ilyen alapból,ss szerintem látszik is hogy nincs festve a hajam..Akkor pedig tévedtél mert igy is előfordulhat hogy barna haj,szőke szemöldök.
2014. máj. 10. 11:51
 24/37 anonim ***** válasza:
22. Nekem szinte fekete hajam van (eredetileg), de a szemöldököm nekem is nagyon világos. Így a hajam szőkére festem, a szemöldököm meg egy árnyalattal sötétebbre :D
2014. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
max átlagos, bár kicsit tényleg lófejed van, ne haragudj
2014. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Vao utolsó,ennyire már ne legyél őszinte..
2014. máj. 10. 14:44
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan színűre, mint a haja, nem lenne jó befesteni a szemöldökét, mert csak még mélyebben ülővé tenné a szemét. Szemöldökceruzával viszont esetleg ki lehet húzni, az nem ad olyan sötét árnyalatot.
2014. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kérhetünk egy másik képet is, más szögből, mondjuk szemből?
2014. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van szemből de csak a ballagási fotóm találtam.

[link]

2014. máj. 10. 15:10
 30/37 anonim ***** válasza:

Átlagos vagy, semmi gond veled. A legtöbb ember átlagos.


Egyedül a frufruval lehet variálni egy frizuránál, de (fél)frufruval sem lehetne többet kihozni az arcodból, mint így. Akár oldalt van elválasztva a hajad, mint az első képen, akár nincs választék, ugyanolyan az arcod tulajdonképpen. Ha hullámos lenne a hajad, akkor is ugyanolyan maradna maga az arcod, nem tenne hozzá többet egy másmilyen haj.


Én azokat a nőket tartom igazán szépnek, akiknek amolyan babás az arcuk, tehát a szemöldökük magasan ívelt, de legalább közepesen, és az álluk nem kifejezett, hanem olyan puha, lágy.

Neked a szemöldököd közel esik a szemedhez, az állad pedig kissé erőteljesebb, tehát nem az az igazi szupernőies arcról van szó a te esetedben, de ettől még jól nézel ki.

2014. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!