Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az gáz ha fiú létemre szedem...

Az gáz ha fiú létemre szedem a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

De csak ott ahol össze van nőve középen, és egy kicsit vékonyítanék rajta. Mert alapból nagyon vastag lenne.. Ott szedném ki ahol látom hogy ritkábban nő... Szóval nem lenne íves.

Szerintetek?


2009. dec. 24. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jajj dehogy baj:) csak jobban nézel ki tőle, az meg miért lenne baj? én barátom is "szedi"... azért "szedi":D, mert én szoktam neki ritkán kitépkedni középen a szálakat, meg amik nagyon szerencsétlenül nőnek..:)
2009. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is szedem! Az enyém is összenőtt,vastag és bozontos.Nekem vékonyítani is kell,de nem úgy mint a csajoknak,csak mint egy átlagos férfinek.
2009. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt tök jó, hogy adsz magadra. Falnak tudok menni attól amikor valaki szemmel láthatóan idiótán néz ki és egyszerűen nem veszi észre XD

Attól mert valaki pasi és nem akar nőies dolgokat csinálni még nem kell úgy kinézni, mint egy ősember.

Szerintem szedd ki nyugodtan, de vigyázni kell mert felül nem mindig nő vissza, ha nincs szerencséd akkor utána később elég nehéz normálisra megcsinálni.

Én amúgy le is szoktam vágni belőle ollóval :D mert néhol hosszú, viszont ott nem szedhetem ki. Így szép rendezett.

2009. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de miért kell eleve úgy nekiállni, hogy ez nőies dolog? az igényesség nőies? eldobom magam ...
2009. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!