Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NAGYON elégedetlen vagyok az...

NAGYON elégedetlen vagyok az arcommal! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha nem lennék tehetséges akkor már öngyilkos lettem volna!



14/f


2009. dec. 24. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van vele? Pattanásos? Vagy nem szimmetrikus? vagy mi?
2009. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kerek,kis orrom van, barna a szemem.



Nekem most ne jöjjetek azzal hogy nagyon szép meg minden,mert az összhatás rettenetes. szerintem, és ezért abszolut nincs önbizalmam!

2009. dec. 24. 16:43
 3/11 A kérdező kommentje:
szimmetrikus.
2009. dec. 24. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
mutass képet, akkor lehet hogy tudunk adni valami ötletet...
2009. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

tudom írtad hogy ne jöjjünk ezzel de nekem például a barna szem tetszik a legjobban:)

annak hogy barna szemed van szerintem mindenképp örülj.

és ilyen hülye öngyilkosságokon ne is törd a fejed!

14/L

2009. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy neked tetszik,de nekem NEM. :/
2009. dec. 24. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

MUTASS KÉPET ÉS MEGMONDJUK. HA MEG NEM AKKORMEG NE RINYÁLJ:/

ilyennek születtél..

2009. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát,szeretem ilyeneken ne problémázz,ezen nem tudsz változtatni sajnos.énis szeretnék kék szemeket a barna helyett,ezen csak kontaklencsével tudsz segíteni ha megér neked annyi pénzt,meg macerát
2009. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én barna szemet szeretnék a kék helyett, cserélünk kedves utolsó válaszoló? :D


Kérdező így erre nem lehet mit mondani, linkelj képet és tudunk valamit mondani, de így ez értelmetlen.

Esetleg egy jó haj segíthetne rajtad, nem gondolod? Sokat dobna a megjelenéseden összességében. Egyébként mást nem lehet csinálni, max a nagy tehetségeddel szerzel pénzt és elmész plasztikáztatni. Ami baromság mert még legalább 6 éved van arra, hogy változzon az arcod. Még túl fiatal vagy, várnod kéne még kicsit, sokat fogsz változni, lehet jobban megbarátkozol az arcoddal.

2009. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz. nem küldök képet mert sok ismerősöm böngészi az oldalt. Most már "javul" az állapotom!
2009. dec. 26. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!