Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem csinálom meg a...

Gáz, ha nem csinálom meg a hajam ballagásra?

Figyelt kérdés
Csak 2 oldalt hátracsatolom és ennyi.
2014. ápr. 27. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem. Jobb a természetes mint a full loknis haj.Ha általánosból ballagsz akkor meg főleg.
2014. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Középsuli..
2014. ápr. 27. 19:03
 3/16 anonim válasza:
szerintem nem gáz, ha neked jól áll, akkor semmi gond! :) sokszor a kevesebb több, és ez tényleg így van!
2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is magamnak csináltam kontyot és teljesen rendben volt, theát nem gáz.
2014. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én csak simán kivasaltam a hajam. Amúgy is fújt a szél, csak jól szétfújta volna.
2014. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én utálom felgumizni, kontyba rakni a hajam, ezért sokminden kilőve.. Marad a sima hátracsatolás 2 oldalról..
2014. ápr. 27. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha aztmondanánk hogy gáz, te akkor is úgy mennél el... Akkor nem tök mindegy?!
2014. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Érdekel más véleménye. Az osztályból mindenki besüti a haját meg megy fodrászhoz..
2014. ápr. 27. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha neked nem gáz, akkor ne csináltasd meg. Az én hajamat anno fodrász csinálta, úgyse csináltatom meg soha a hajam, de ez egy olyan nap volt, ahol szerettem volna "extra" hajat, végül is csak egyszer van ilyen az ember életében..ha Te nem szeretnél szép hajat, akkor ne csináltass, ennyi:D
2014. ápr. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én sem szeretem a kontyokat persze ez ízlés dolga....ha neked sem tetszik miért erőltetnéd?Nekem tetszenek a természetes hajak esetleg egy kis göndörség ami még nem erőltetett...Most képzeld el mondjuk az osztályodból az összes lány kontyba rakja a haját.Erőltetettnek hat szerintem.Nem is mindenkinek áll jól.De én a vasalt hajat sem szeretem mert boldog boldogtalan ezt csinálja a hajával.Jó ok ez is jól áll valakinek...de szerintem sokkal szebb ha dúsabb kicsit 'szélfútta' egy haj nem az a szögegyenes.Ez az én véleményem.
2014. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!