Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is ilyen?...

Hogyan lehetnék én is ilyen? Mik a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
A menő lányok a suliban nagyon jól öltözködnek, márkás ruháik vannak csak. Drága telefonjuk, és mindenből elég jó cuccaik. Na én nem vagyok eleresztve így anyagilag, hiába spórolnám össze a pénzt egy Air Max-re, a többi ruhám mellette nem elég jó, nem illenének össze :D Értitek, nem? Iphone-om sincs, egy betört képernyőjű Samsungom van :DDD Jó tanuló vagyok, és amúgy én is menőnek számítok, mert jó személyiségem van, mosolygós vagyok, szóval nem a népszerűséggel van problémám. Ezekkel a lányokkal is barátnők vagyunk, nem irigykedésből írom, amit írok. Egyszerűen csak szeretnék hasonlítani rájuk kinézetre. Ezért érdekelnének, hogy mik a legfontosabbak, amik afféle alapdarabok a mai divatos öltözködés terén. Ilyenekre szeretnék beruháznia spórolt pénzemből, aztán majd idővel vásárolni több dolgot is. csak egyszerre nem megy :D
2014. ápr. 23. 14:04
 1/3 anonim válasza:

Hogy mik az alapdarabok, abban sajnos annyira nem tudok segíteni, mert más korosztály vagyunk és külföldön élek.


Én arra jöttem rá, hogy ami igazán számít, az a cipő, a táska és a szemüveg/napszemüveg. Ezekből érdemes olyat választani, ami tényleg jó minőségű és illik a legtöbb ruhádhoz. Ha a ruhád nagyjából divatos, akkor kb. senki sem fogja megmondani, hogy márkás vagy sem. De, ha drágább cipőd vagy táskád van, akkor automatikusan feltételezik, hogy a többi cuccod is az lehet.

Ami még nagyon fontos kulcs a ruhatárban, az a tökéletesen alkatodra illő, jó minőségű farmer, de ez is lehet bármilyen.

A telefon szerintem tök mindegy.:) Sokan beérik az olcsóbbal vagy régivel, akkor is, ha megvehetnék a legújabbat. Szerintem kifejezetten vicces egy "ájfónos" tini.


Otthon én a legjobb cuccaimat turkálóból szereztem. Megtehettem volna, de egyszerűen nem voltam hajlandó kiadni 10-20ezer forintot egy ruhadarabért.


(Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy az idők során arra is rájöttem, hogy mindezek egyáltalán nem számítanak. Népszerűvé igazán csak a személyiséged tud tenni, szerencsére ezzel nincs is gondod. De tudom, hogy tizenévesen a külsőségek még nagyon fontosak.)

29/N

2014. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy csinos karcsúsított blézer nálam alapdarab :)
2014. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

EBAY!!!

En is vagytam meno cuccokra,mielott ratalaltam az ebayre:)

A boltban 3-4 ezer egy szoknya

Az ebayen 1500ert lattam tok jokat

Magyarul 2 neten rendelt ruhat vehetsz azert,amiert a boltban egyet

Hihetetlen valasztek,es egyediek!!Magyarorszagon nem nagyin elterjedt errol az oldalrol rendeles,sozval eleg egyeniek a darabok:)

arrol nem is beszelve,hogy az akik nem tudjak, hogy honnan jon a ruha(az enyem legtobbszor kinabol szolott)addig nem.szolnak be,mivel nekik az ebay az ebay:)

2014. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!