Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy szemből...

Lehetséges az, hogy szemből és bal oldalról szép vagyok, de a jobb oldali profilból valami tragikusan ronda?

Figyelt kérdés

Van egy kis orrsövényferdülésem ami inkább csak a jobb oldalon feltünő. Érdekes módon, ez bal profilból nem látszik. Bal oldalon az arcom is szép és szemből is, de jobb profiból olyan, mintha arcon vágtak volna egy lapáttal. Röhejesen hangzik a kérdés, de tényleg komoly. Már számára ez mennyire lehet szembetűnő? Jobb oldalon már csak azért is másképp néz ki az arcom, mert arcüreggyulladáson volt és hiába, hogy műtötték még mindig olyan, mintha egy darázs csípte volna. Mindig azt mondják, hogy olyan mintha a jobb "arcféltekem" mindig szomorú lenne. Már lelkileg engem teljesen kikészít ez az egész.

Van még ember aki hasonló problémával küzd? Mindenki észreveszi ezt vagy csak az összhatás számít?


22/L



2014. ápr. 18. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik profilom szerintem nagyon csúnya a másik oldalról meg viszonylag szép fejem van. :D
2014. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aprilina ***** válasza:
en is az bal profilomat jobban szeretem:D vagy elolrol. es en mikor beszelek massal, mindigy allok hogy a szebb felem lassa:D
2014. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!