Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Vans cipő érné meg a...

Melyik Vans cipő érné meg a legjobban külsőleg-belsőleg?

Figyelt kérdés

17 éves lányomnak venném. Ezeket mutatta,hogy tetszik neki. Ti melyiket ajánlanátok?Melyik a legdivatosabb és melyik bírná sokáig?


[link]

[link]

[link]


2014. ápr. 18. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a középsõ

[link]

2014. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. képet nem hozza be, az első szín meg nagyon nem praktikus..így a maradék 2 közül a 3. talán.
2014. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a 3. nagyon tetszik, mert nem átlagos, különleges, mégis jól néz ki. megy piroshoz, narancssárgához, citromsárgához, zöldhöz, kékhez, ha nincs közel hozzá akkor lilához is, és rózsaszínhez is. feketéhez, fehérhez, barnához, szürkéhez is. magyarul mindenhez megy, és ráadásul ez is néz ki a legjobban.
2014. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második úgy néz ki mint valami óxska hamisítvány. Formára mindenképpen az első vagy az utolsó, ha lánynak lesz akkor egyértelműen az utolsó. Elég strapabíróak, én nehezen tapostam szét.
2014. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a harmadikra szavazok. színben remek, ráadásul authentic fazon. szerintem azzal járna a legjobban.
2014. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!