Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kulcs csontjuk csak a...

A kulcs csontjuk csak a nagyon vékony embereknek van kinnt?

Figyelt kérdés
Vagyis ha egy dagadt ember lefogy akkor neki is kint lesz a csont? Ti mit gondoltok róla? Szép vagy csúnya? Egy modellnek szükséges hogy kint legyen? (Szinte mindegyik modellnak kinnt van)

2014. ápr. 17. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normál alkatú embereknek is kint van. Nagyon kövérnek kell ahhoz lenni, hogy egyáltalán ne látszon.
2014. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a nagyon vékony embereknek áll ki a kulcscsontjuk.
2014. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! Hát én szerintem azért nem vagyok olyan dagadt 163/56 :/ de nem áll ennyire ki a kulcs csontom [link] (2. Kép) de lehet ha nagyobb leszek akkor "kijön" hülye szóval? xD vagy az csak a tyúkmellűeknek van?
2014. ápr. 17. 17:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ezen a képen nem is az van :o
2014. ápr. 17. 17:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz akkor a 3. Kép. [link] :)
2014. ápr. 17. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is erősen kiáll, pedig átlagos a tömegem. (171cm/57 kg)

De az genetika, hogy kinek milyen mértékben áll ki, van vékonyabb barátnőm, akinek kevésbé látszik, mint nekem.

2014. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Hát, azért a magasság, súly alapján nem vagy egy virágszál....
2014. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Póztól is függ, pl a legtöbb fotón a modellek nem kihúzzák magukat, hanem előretolják a vállukat, így jobban látszanak a csontok.
2014. ápr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!