Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon vékony a...

Szerintetek nagyon vékony a felső ajkam? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar,hogy a felső ajkam nagyon vékony..Tesóm is mindig ezzel heccel,mert neki szép telt ajkai vannak..Nekem pedig csak az alsó telt,felső meg alig van.. Képeken próbálom összeszorítani,hogy nagyobbnak látszódjon,de úgy irigykedek a szép ajkú lányokra..Igazából nem vagyok egoista,de nem lennék csúnya,de a szám annyira elrondítja az arcomat.


Tudnátok esetleg ajánlani valami technikát,amivel picit lehet csalni,hogy nagyobbnak hasson? Vagy szerintetek pár év múlva töltessem fel? 17L



[link]

[link]


2014. ápr. 9. 19:47
 1/10 anonim válasza:
59%

Szerintem nagyon is szép szád van, nincsen semmi baj vele:)

Néhány lány pont ilyen szájat akar.

2014. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen az ajak elrendeződésem az alsó tellt a felső pedig nagyon vékony.Nekem eddig még senki nem mondta,hogy nem szép vagy hogy ez gáz lenne.Mivel az alsó ajkad gyönyörűen tellt,a férfiak azt fogják észrevenni nem a felső ajkadat.Szerintem ne zavarjon,és ne a nővéred véleménye legyen a mérvadó hanem inkább erről a fiúkat kérdezd,nekik és saját magadnak kell,hogy tetszél nem a nővérednek.Lehet,hogy a te arcberendezésedhez nem is állna jól ha a felső ajkad tellt lenne,sőt lehet a nővéred pont azzal nincs megelégedve és inkább olyat szeretne amilyen neked van.Az az ember piszkálja és hecceli a másikat aki saját magával nem elégedett.
2014. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se a nővéredre halgass lehet, hogy csak irigykedik.
2014. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szám van. Annyit tudsz tenni, hogy szájceruzával picit rásegítesz.
2014. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen töltesd fel rengeteg pénzért és legyen olyan szád mint egy pávián feneke. Aztán a fene tudja milyen bajod lesz tőle.

Nincs semmi baj a száddal ne légy vak.

2014. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a szájfény nagyon előnytelen. olyan amorf tőle a szád, meg ez a barnás árnyalat majdnem olyan mint a bőröd. inkább kísérletezz valami neked jól álló színnel és szájceruzával rajzold meg az ívét. kicsit csalhatsz is. yputube-on vannak tutorialok erre. lehet nem a vörös lenne neked jó választás, hanem korall, vagy valami erősebb rózsaszín
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem értem a problémád... beképzeled a hülyeséget! Nincs semmi furi a száddal!
2014. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szép szád van nagyon, de ezt a szájfényt hanyagold
2014. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát..köszi,kicsit megnyugtattatok,de attól még mindig zavar :S:)


Persze,szerintem sem jó a szájfény. Igazából nem is ilyen színű,hanem rózsaszín,csak egy szerkesztővel kísérletezgettem :)

2014. ápr. 10. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a szád <3
2014. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!