Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért piros a fenekem?

Miért piros a fenekem?

Figyelt kérdés
Elég kínos,de ha leülök valahova és felkelek akkor mindig ott van a fenekemen egy piros nyom,ahol ültem és ez engem nagyon zavar. Mi lehet az oka?Normális válaszokat szeretnék.

2014. ápr. 7. 12:18
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Mert te a páviántól származol. :-D


Azért, mert ahogy ülsz, elnyomódnak a vérerek, és ez pangást okoz (emiatt lesz egy idő után kényelmetlen az ülés, és ilyenkor fészkelődik az ember).

Mikor felállsz, ismét beindul a keringés, és a pirosság eltűnik.

Ne foglalkozz vele, mindenkinek ilyen a feneke ülés után. :-)

2014. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:D én is arra gondoltam amire te xd Általában másnál nem látom így. Csak azért zavar,mert pl megyünk nyaralni és kajálunk és bikini van rajtam felállok és nekem már látszik. De hamar elmúlik csak zavar.:/ Már elég régóta ilyen szóval nemtudom><
2014. ápr. 7. 12:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ment a + jelecske:)
2014. ápr. 7. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Másnak is ilyen, nem figyelted még?

Strandon, amikor ülnek azokon a borzalmas műanyag székeken... a legtöbb nő, amikor feláll piros, összenyomott hátsóval sétál. Max. azon nem látszik, aki barnább bőrű.


Viselj strandkendőt, arra is ülj és akkor nem lesz ilyen problémád.

2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért használok én strandkendőt.
2014. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem vetted észre máson, más se fogja észrevenni rajtad :)
2014. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!