Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekem tele van kis piros...

A fenekem tele van kis piros pattanás szerű pöttyökkel. Mit csináljak vele van rá valami kenőcs vagy házi praktika? 13/L

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen problémám,és nekem a napozás vált be a legjobban.Nagyon sokat napoztasd így a napfény leszárítja azt ami van (de ne égesd le) estére meg kend be körömvirág krémmel ( ha gyógyszertárban veszed az a legjobb) vagy D-vitamin olajjal. ( A napfény is D-vitamint termel a szervezetedben,ami segíti a gyógyulást)

Remélem tudtam segíteni 16/L

2012. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! remélem beválik :)
2012. júl. 31. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt még 13 éves korom körül. Radírozni is lehet, tusfürdőkben is van szemcsés változat. De igazából ez a korral elmúlik :) Nekem gimiben már nem volt, nagyon ritkán, ha túl sok olajos/zsíros kaját ettem, talán. Pedig alapból száraz a bőröm és vékony is vagyok.

Ez alkat kérdése. Szóval türelem, el fog múlni :)

2012. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. :))
2012. júl. 31. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Körömvirág krém az beválhat, vagy esténként kamillás hintőporral beszórod.


Néha radírozd le, de csak akkor ha nem nagyon "burjánzanak", vagyis nem nagyon pirosak és nem fájnak.

És csak óvatosan,fürdés közben szappannal vízzel és luffa szivaccsal.(pár 100 ft dm-be, vagy 100 ft-osba is kapsz)

2012. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. júl. 31. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hintőpor vált be. :)
2012. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is próbáltam vele, de nekem nem vált be sajnos :S
2012. júl. 31. 21:50
 9/9 heady1986 válasza:
én úgy vettem észre, hogy amint bejön a nadrág szezon -ősz, tél - akkor jönnek elő nekem.
2013. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!