Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat a köldök piercing? /2014/

Divat a köldök piercing? /2014/

Figyelt kérdés
Fiúk! Változik a véleményetek egy lányról akinek köldök pcje van ? Gáz vagy inkább menő ? Köszönöm a válaszokat :)

2014. márc. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ronda...


21f

2014. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor még agyatlan pubi voltam, tetszett.
2014. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik, viszont a véleményem aligha változna miatta bárkiről is. De ha csak azért akarsz csináltatni, mert divat, akkor már gond van... ha neked tetszik és te akarod, akkor csináltasd meg, más úgysem számít.
2014. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

10 éve csináltattam köldökpc-met, még tini koromban. Akkor divatból. Mára már kevésbé érdekel a divat, de a pc még mindig bent van, mert egyszerűen imádom, és tetszik.

Szóval ne az alapján dönts, hogy divat-e vagy sem, hanem, hogy neked mi tetszik magadon.

25/N

2014. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!