Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Westend tatto and piercing?...

Westend tatto and piercing? Megbízhatóak? Köldök piercing többi lennt.

Figyelt kérdés
Csináltattam ismerősömmel(nővér) köldök piercinget 3hete kb de baromi ferde lett.borzasztó ferde :\..most kivettem és ùgy döntöttem a westendben fogok ùjat szuratni.nem szeretném hogy megint ferde legyen.a másik.nekem az 1.nél csak lejegelték és hát majdnem belehaltam a fájdalomba.:D ott kapok normális érzéstelenítést?előre is nagyon köszönöm.:)

2014. febr. 28. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A westend nem túl megbízható, többektől hallottam, hogy nekik meg nem szúrták elég mélyre. Ajánlom inkább Mártit az Invictus-ban.
2014. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SzilKa ***** válasza:
100%

Én is Skriba Mártit ajánlanám az Invictusban, vagy Zagyvai Gábort a Black and White tattoo-ban.


A westend tattoo elég gázos mind tetoválás, mind piercing terén, ami piercinget láttam és náluk készült, vagy ferde volt, vagy be volt gyulladva...


egy tetováló

2014. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SzilKa ***** válasza:
Pöti is nagyon profi a Dark Art-ban.
2014. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp a westenden belúl szúratnál, akkor a fetishbe menj Hidasi Petihez. A sparnál van hátul a szalon.
2014. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hidasi Petihez bekell jelentkezni?előre?milyen arakkal dolgozik?
2014. febr. 28. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelentkezni, délután szoktak nyitva lenni. Az árak ugyanazok, mint kb mindenhol
2014. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia ! én Elvis-t ajánlanám!! Köki,Trend zona-n belül , Elvis tattoo :) nagyon jó fej és profi :)

megjegyezném,hogy a westendben akárhányszor voltam mindig bunkók voltak velem

2014. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Láng Zsolt Piercingvarázs, olcsó, k.va jó fej és megbízható!
2014. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a Westendben szúrattam a szemöldök piercingem, szerintem nagyon kedvesek és jófejek voltak, és jól is csinálták,nem gyulladt be, rendesen lett átszúrva és fertőtlenítve is,
2014. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem ertem miert szidja mindenki a westendet de komolyan...nekem 5-6 baratnom naluk szuratta a piercingjeit es mindegyikuknel teljesen korrekt munkat vegeztek es normalisak voltak..ezert ugydontottem enis itt szuratok. Majd' elajultam az idegessegtol de annyira kedvesek es jofejek voltak,a pultos csajok is meg a piercer srac is,es nagyon szep lett a piercingem! Teljes mertekben csaj ajanlani tudnam mindenkinek oket.
2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!