Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az elso ket fogamon feher...

Az elso ket fogamon feher foltok vannak NAGYON reg ota mindig kereste m hogy mi lehet az oka es hogy mit lehet tenni hogy elttunjon, de meg mimdig semmi, lehet ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Mar nagyon nsgyon zavar es tenyleg mindig mosdtam fogat es megis itt van. Mar mosolyogni se merek kerlek segitsetek. Egyebkent most elkezdtem szedni ilyen kalcium pezsgotablettat ha esetleg kalcium hiany hatha segit, de ha igen kb mennyi ido? Koszonom elore is!
2014. márc. 14. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, egy fogorvosi vizsgálattal ki lehet deríteni. Persze ne az sztk-ban várd a csodát...

Egészségtelen életmód, belső rendellenességek, fluorózis, valami gyógyszer, savas ételek... sok dolog okozhatja. Sajnos van, ami nem is visszafordítható, de az biztos, hogy midnenképp rendellenes, és fogászati kezelést igényel.

2014. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lerakódás?
2014. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

biztos hogy nem lerakodas!:/ mar nagyon regota megvan de a fogorvos sem mondott ra semmit

akkor lehet hogy vissz se fordithato?

2014. márc. 14. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is olyan régen azt hitték, hogyha valami tablettát (nem tudom pontosan, mit) rendszeresen adnak a gyereknek, akkor az a fogait erősebbé teszi. Csak aztán amellett megjelentek ezek a fehérebb részek. Aztán rájöttek erre, és már nem ajánlják az orvosok az anyukáknak. Nekem is van ilyen folt a fogamon.

Ui: Csak mértékkel a Ca tablettákkal, az nem jó ha túl sokat eszel/iszol belőle.

2014. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
es neked hogy tuntek el a foltok?
2014. márc. 16. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogyan, sajnos. De nekem annyira nem feltűnő. Ha téged nagyon zavar akkor szerintem meg kéne kérdezned egy fogorvost, hogy mit lehet vele tenni.
2014. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okes koszonom, vegulis akkor lehet tenni ellene hogy eltunjon igazz?:)
2014. márc. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!