Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ők már kövérek? Tetszik...

Ők már kövérek? Tetszik nektek az ilyen alak?

Figyelt kérdés

KORT és NEMET írjatok, kérlek!!!!



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



#duci #alak #kövér #húspogácsa #szemikarbazid-szenzitív aminoxidáz
2014. márc. 5. 18:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Ezeken a képeken bájosak, de ők túlsúlyosak, igen. Oké, hogy az első kettő szépen meg van photpshopolva és el vannak tüntetve a bőrhibák, de a másodiknál pl. nagyon látszik mennyire nagy a hasa, behúzza de így is reng a háj és a felesleges bőr rajta.

Én is azt gondolom, hogy vannak a genetikai adottságok, de emellett az igazi nő kihozza magából amit lehet. Nem sanyargatja magát, nem gebe, nem csontos. Hanem egészségesen étkezik, olyan dolgokkal táplálja a szervezetét, amik jót tesznek neki, egészségesebbé, szebbé teszik. Tornázik, mozog a jobb közérzetért és azért, hogy a gyerekeivel is megszerettesse ezt.

Nem csak a test nem tetszik, hanem az az életforma és gondolkodásmód, ami 99%, hogy a test mögött van. Igen van pajzsmirigy betegség, meg hasonló kellemetlenségek, de ez nem az a kategória. És az a ritkább oka is az elhízásnak.

2014. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A második és az utolsó egyáltalán nem kövér, a többin azért van mit fogni
2014. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A harmadik már sok, a többi csinos.

25L

2014. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

Egyáltalán nem kövérek (túlsúlyosak?! WTF? :D )


Az első, az olyan jó csaj, olyat rajzolni se lehet! :)

2014. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
0%

EGyébként annyit azért hozzáfűznék azokanak, akik meghalnának, ha így néznének ki, meg, aki leszólja azokat a nőke,t akik nem csontsoványak, mert állítólag egészségtelenek.


Elmondom akkor a példám. Heti minimum 3-4-szer, de van, hogy mindennap is megyek lovagolni a lovamon. Ez egy 2-3 órás procedúra, amiből az aktív edzés 1 órát tezs ki kb. A többi időben is ugye mozgok, pucolom a pacit, viszem ide-oda, nyerteg/szerszámokat hordok, rakodok.

Ezen felül nem eszem lisztet egyáltalán, mivel liszérzékeny vagyok, nyers tejet sem iszom. Vacsira gyümölcs vagy zöldség jöhet szóba, egyébknt nem vagyok magam ezen felül sanyargatni.


És, annak ellenér,e hogy úgy gondolom az életmódom eléggé példás, nem vagyok sokkal vékonyabb, mint ezek a nők. Vastag a combom, mert ez a genetikai adottság. Az igaz, hogy kőkemény, de bizony jó vastag. És az olyan emberek, akik csak addig látnak, hogy ahhhha, nem látszik ki a csaj térdkalácsa annyira, hogy röntgen nélkül lehessen rajta látni a hajszálrepedéseket, azok már enegm is megbillogoznak a kövér és egészségtelen jelzővel. Pedig zsebre vágom bérmelyiket. Ez egyszerűen alkat kérdése. Én így vagyok eglszséges, nem pedig vékonyan. Én ezért nem értem itt az oldalon az emebreket, hogy hogyna is merik egyáltalán egyből az egészségtelen jelzőt ráaggatni bárkire is, csak mert nem 40 kiló.

2014. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
47%

"akik nem csontsoványak, mert állítólag egészségtelenek. "

aha szóval egészségesen vékony=csontsovány.

szóval ki szól le kit?:)

nyomorék.

2014. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

nem én a csontsovány szépségideálról beszéltem, és az alkatok különbözőségéről? Miért kell azonnal támadni? Bajod van magaddal?


Nyomorék, pfffffff... Tedd rendbe magad és ne másokon töltsd ki a nyomorod.

2014. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
picit vékonyabb/sportosabb jobban bejön
2014. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
TE JÓ ÉG. Hogy nem tetszhettnek ezek egy férfinak? Eszméletlenül szexik. Mind az öt. 19/F
2014. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
GYÖNYÖRŰEK! 20 éves férfi vagyok!
2014. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!