Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ők már kövérek? Tetszik...

Ők már kövérek? Tetszik nektek az ilyen alak?

Figyelt kérdés

KORT és NEMET írjatok, kérlek!!!!



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



#duci #alak #kövér #húspogácsa #szemikarbazid-szenzitív aminoxidáz
2014. márc. 5. 18:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Kövérnek még nem mondanám őket, de nekem ez már sok, nem tetszik, nem akarnék ilyen alakot. 18l
2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Csinosak, tényleg, de megőrülnék ha én így néznék ki.. Szerintem van náluk jobb.
2014. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem kövérek, de lötyög ott jócskán plusz zsír. Miért mantrázzátok folyton azt, hogy az IGAZI NŐ hájas hasú, löttyedt fenekű, vastag combú? Nem, az igazi nő sportol és van önbizalma, amit nem abból szerez, hogy a nála karcsúbbakat szidja.
2014. márc. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
10-es vagyok: azt akartam írni, hogy NEM kövérek, de nem örülnék ilyen alaknak, csak elírtam:D van rajtuk egy kis husi, de nem mondanám kövérnek, inkább a csípőjük széles.
2014. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"Nem kövérek, de lötyög ott jócskán plusz zsír. Miért mantrázzátok folyton azt, hogy az IGAZI NŐ hájas hasú, löttyedt fenekű, vastag combú? Nem, az igazi nő sportol és van önbizalma, amit nem abból szerez, hogy a nála karcsúbbakat szidja."


Szerintem meg az az igazi nő,aki teljes mértékben el tudja fogadni önmagát, és élvezni tudja az életet, illetve nem "mondvacsinált" önbizalma van, mert aki ilyen önbizalommal rendelkezik, nem bírál másokat. A NŐ-t nem kilókban, vagy testzsírszázalékban mérik! Röhejes, hogy milyen világ ez, ahelyett, hogy a nők segítenék és támogatnák egymást, ujjal mutogatnak, és fintorognak, mert éppen nem tetszik nekik, hogy XY sportos, vagy éppen kerekdedebb! Katasztrófa.


Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)

2014. márc. 6. 09:00
 16/31 anonim ***** válasza:
32%
Na ekkora bullshitet sem olvastam még.
2014. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Annál jobb. Főleg, ha csak ennyit tudsz rá reagálni. :D
2014. márc. 6. 09:08
 18/31 anonim ***** válasza:
72%
Mit vártál mégis, kiraksz pár molett nőt, névtelenül nyilván mindenki bátran elmondja a véleményét. Nem hiszem el, hogy valaki ilyen testtel 100%-os önbizalommal rendelkezik. Egyszerűen ezt nem tudom elhinni. Lehet, hogy elfogadja magát, de nem hiszem, hogy ne akarna vékony lenni. Amúgy nem ez az igazi nő, hanem aki tesz azért, hogy szép és egészséges legyen. Ők inkább csak a csokit tömik magukba, hát nem tudom.
2014. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Én beleőrülnék, ha így nézek ki. Inkább sportolok egy órát naponta, de ezt nem bírnám elviselni.

tizenhat el

2014. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"nem "mondvacsinált" önbizalma van, mert aki ilyen önbizalommal rendelkezik, nem bírál másokat"

...másrészt ez elég gyerekes hozzáállás. Tudom, hogy azt vártad, hogy mindenki szidja a vékony lányokat:) De véleményt kérdeztél, de pedig éppen most szóltad le azokat a lányokat, akik figyelnek az alakjukra. Mármint értem, hogy te azért élsz, hogy egyél, de nem mindenkit tesz boldoggá az evés ~ úgy is lehet élvezni az életet, ha figyelünk arra, amit eszünk.

2014. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!