Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt a 'Monroe' féle szépségpöt...

Azt a 'Monroe' féle szépségpöttyöt el lehet tüntetni valamivel? Bőrgyógyász, plasztikai sebész esetleg? :S

Figyelt kérdés
Nekem van,de valahogy nem tetszik:S
2009. dec. 10. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van, voltam bőrgyógyásznál vele. Lebeszélt az eltávolításról, mivel ez nemcsak egy anyajegy, hanem kiálló szemölcs, és mélyen bent van a bőr alatt, ezért ki kellene vágni. Ennek ugye nyoma lenne. Magyarul sokat nem nyernél vele, hanem a szemölcs helyett lenne ott egy vonal, egy heg. Bár én is gondolkodom rajta, hogy leszedetem az enyémet, mert szerintem a heg ha szépen gyógyul, könnyebb elfedni, de a szemölcsöt lehetetlen sminkkel elfedni. Plasztikai sebész nem tudom, hogy mennyiért vállal ilyet, de az biztos, hogy nem olcsó és valami úgyis meg fog látszani.
2009. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!