Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom feszesiteni vagy...

Hogyan tudom feszesiteni vagy lefogyasztani a melleimet?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik de nem szeretem hogy nagyok a melleim. 18 éves vagyok és sajnos most már veszem észre hogy kezdenek lógni... Próbáltam lefogyasztani hogy kevesebbet eszek vagy fogyózok mert álitólag akkor mellből is fogok de nem alakult egyáltalán... Ha sokat edzenék melllre akkor lehet hoyg feszes lenne vagy esetleg kisebb lenne?
2014. febr. 16. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha sokat edzel mellre, akkor a mellkasod lesz izmosabb. Maga a melled nem. Ha rendesen diétázol, és fogysz, akkor természetesen mellből is fogyni fogsz. Ettől függetlenül a "lógás" nem fog megszűnni, ahogy feszes sem lesz.

A mellnek nincs saját izomzata, mirigy-, zsír- és kötőszövet alkotja. Rugalmasságát és feszességét a kötőszövetes rostok adják, mérete szempontjából pedig a zsírszövet mennyisége meghatározó. Minél nagyobb a melled annál több zsírszövet alkotja, és a kötőszövetes rostok lazulnak. A rostok lazulását legfeljebb plasztikai sebész segítségével szüntetheted meg.

2014. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyesnek igaza van. Mindig hordjál melltartót, kerüld a sokszori súlyingadozást, plasztika nélkül ennél többet nem tudsz tenni.
2014. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem h örülnél h nagy
2014. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őrülj neki, hogy nagy melleid vannak, nincs csodálatosabb a nagy, természetes ciciknél! Ezt férfitársaim többsége nevében mondhatom:) Egy kis lógása minden természetes mellnek van, de ez egyáltalán nem baj! Isten őrizz, hogy a melleidből fogyjál! A kis mellek egyáltalán nem szépek, nem nőiesek...

24F

2014. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!