Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Önök miért szeretn...

Kedves Nők! Önök miért szeretnek műkörmöt készíttetni, illetve miért szeretnek manikűröshöz, pedikűröshöz járni?

Figyelt kérdés
A válaszokra ötleteléshez van szükségem, és köszönöm!

2014. febr. 11. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretek. Anya mondja mindig, hogy Tesco eladónőnek lehet műkörme, értelmiségi nőknél nem jellemző. Pedig szeretek a külsőmmel foglalkozni, festeni szoktam a körmeim, de a műköröm olyan prolis. 17l
2014. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azért szeretek, mert a saját körmeim gyengécskék, nem tudom szép hosszúra megnöveszteni, de ha esetleg megnöveszteni sikerül is, formára reszelni végképp nem tudom, mert eltörik, akármennyire is kíméletes vagyok. Ráadásul totálisan ügyetlen vagyok a körömfestés terén.:D


Az utolsó anyukája pedig olyat mondott, ami nem értelmiségi nőre jellemző, csak hogy témánál maradjunk. Lenéző, ráadásul hülyeség is.

Mindkét szülőm értelmiségi, mégis engedték már 14 évesen is, hogy műkörmöm legyen. Igaz, anyukámnak nincs, én pedig még nem tartok ott, hogy értelmiséginek lehessen nevezni, de ez szerintem mindegy.


Különben most épp nincs műkörmöm, elégedetlen is vagyok velük.


17L

2014. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak pedikűröztetni járok. Nekem sokkal kényelmesebb, havonta 1 óra és úgy leszedi a bőrt szikével, ahogy én otthon soha tudnám magamnak.
2014. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira szeretem a műkörmöt (nem túl szép a körmöm formája), hogy végül elkezdtem magamnak csinálni, mivel már minden trükköt ellestem a körmöstől és aztán az OKJ-s végzettséget is megszereztem, mindezt szerelemből, mert nem dolgozok a szakmában egyenlőre. És, hogy miért szeretem? Széppé teszi a kezemet, nagyon rövid kocka körömről van szó, nem néz ki műnek, de mindig teszek bele valami különlegeset, amit körömlakkal nem lehetne megcsinálni. Szerintem nagyon fontos és nagyon könnyen észreveszik a szép kezet. Pedikűröshöz nem járok, mert azt magamnak is simán meg tudom csinálni, pedikűrös végzettségem nincs, csak minimális bőrkeményedésem, ami itthon is megoldható.
2014. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!