Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Önök miért szeretn...

Kedves Nők! Önök miért szeretnek műkörmöt készíttetni, illetve miért szeretnek manikűröshöz, pedikűröshöz járni?

Figyelt kérdés
A válaszokra ötleteléshez van szükségem, és köszönöm!

2014. febr. 11. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretek :) Sose volt műkörmöm, mert van sajátom. Saját magamnak ápolom, lakkozom, mert az ingyen van és sokkal kevesebb időt vesz igénybe, mintha el kéne mennem valahova. Párszor voltam manikűrösnél, de mindig rájöttem, hogy felesleges, mert én is meg tudom csinálni ugyanolyan szépen.
2014. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A válaszokat minél korosztályból várom, és kérem lehetőleg tüntessék fel az életkorukat! Köszönöm!
2014. febr. 11. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:

1.

30

2014. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretek. 17/l
2014. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok. A fentiek közül csak pedikűröshöz járok, azért mert problémásabb a lábam, és magamnak nem tudom rendesen megcsinálni, de szeretem ha szépen néz ki. Régen volt műkörmöm is 6 évig, jó volt, mert nem kellett 3 naponta lakkozgatni, csak 3-4 hetente mentem el töltetni, tehát nem kellett vele foglalkozni otthon, de mégis mindig jól nézett ki. Erről anyagi okok miatt le kellett mondanom.
2014. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Frászt kapnék, ha valaki más vágná a körmömet. Magam vágom, lakkozom, így nem kell eljárni máshoz és pénzt otthagyni. Anyósom viszont jár pedikűröshöz, egészségügyi okokból.
2014. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja, 33 vagyok, anyósom meg 70 elmúlt :)
2014. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, továbbra is várok válaszokat!
2014. febr. 11. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, pedikűröshöz már nagyon régen szeretnék elmenni, nagyon rossz állapotban van a lábam.

Régen szerettem a műkörmöt, ma is szeretnék, hisz a saját körmeim nagyon véknyak és nagyon hamar letörnek. Sajnos nekem nagyon remeg a kezem, ezért nem tudom lakkozni, de sajnálom rá a pénzt.

Összegezve: nekem azért lenne jó eljárni, mert vékony, töredezett a körmöm és a lábam is tele van keményedésekkel, hámló bőrfelületekkel.

2014. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a műkörmöt, pedikűrösre nincs szükségem. Manikűröshöz pedig még nem mertem elmenni, mert félek, hogy elszúrja.. Szépen megtudom csinákni magamnak is ingyen. Egy alkalommal fogok elmenni majd, az az esküvőm lesz.


22N


Anyum 50 éves, jár pedikűrre és manikűrre is, azért mert neki szüksége van rá, és nem is tudná szépen megcsinálni magának.


Két nővérem van, az egyik sose megy, a másik rendszeresen, mert műkörme van. Szép szolid, igényes, de ő jobb szereti, ha nem kell folyamatosan a lepattogott körme miatt aggódni, nincs rá ideje, hogy saját maga foglalkozzon vele. 25 és 28 évesek.

2014. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!