Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk bejönne egy ilyen lány?

Fiúk bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Ilyen szemekkel: [link]

ilyen színű hajjal kb, csak picit világosabb: [link]

170 cm kb, nem túlsúlyos, de nem is vékony, kis mellek, 10/8-as segg, erotikus arc, de vastag boka, kissé pattanásos (nem extrém csúnya és le is fedem alapozóval), nem hófehér fogak, de nem is sárgák, látszik, hogy ápolva van, ja és rövid lábak, persze nem extrémen.


2014. febr. 6. 21:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ahogy elképzeltelek, hozzá ezeket a tehén szemeket (bocs, sokaknak biztos tetszik, de nekem sose jött be)... nem. Egy olcsó ripacsnak gondollak így. Persze a valóság lehet teljesen más, de ennyi alapján ez jutott eszembe.Én jobb szeretem a kifinomult és természetesebb csajokat, kevésbé alpári stílussal. De nyugi, úgyis találsz valakit, akinek te leszel a legjobb csaj.
2014. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem jönnél be, ordenáré stílusod van (szopós szám van, 10/8-as segg stb.) és a hajad is nagyon természetellenes. maximum megdugni kellenél.
2014. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
A barátomat nem zavarja, pedig már másfél éve el kell viselnie :)
2014. febr. 7. 13:01
 24/24 anonim ***** válasza:
tegyél fel magadról képet és frankón megmondom. honnan tudjam hogy nekem erotikus e az arcod, 10/8-as e a segged??
2014. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!