Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek bejönne egy ilyen lány, mint a leírásban?

Figyelt kérdés

Magas, fehér bőrű, félhosszú barna haja és apró, vágott, pici zöld szemei vannak. A bőre pattanásos, és körte alakja van, nagy popó, nagy combok, vastag felkar.

Öltözködésileg teljesen átlagos, nem követ semmiféle divatot, amolyan "felveszem amit találok" stílusra hajaz.

Nem egy népszerű lány. Sokak szerint nagyon csúnya, és nem tetszene senkinek. Próbál beilleszkedni olyanok közé, akik keményen buliznak, most épp valami füves bandához megy oda mindig, de nem fogadják el nagyon. :/ Hiába mondják neki, hogy nem érdemes ahhoz a züllött társasághoz szegődni, ő akkor is velük akar lenni. Amikor eljön velünk bulizni, csak ül, de előtte meg mondogatja, hogy végig fogja táncolni az éjszakát. Ha meglátja a füveseket, folyton sóvárogva nézi őket. Fura.

Furcsán jár, esetlen, nem túl sportos, folyton fáj valamije, nem bírja a gyűrődést, a sportot, rosszul lesz, szédül tőle. A hangja nagyon furcsa. Az osztály egyes tagjai szerint ő a megtestesült szerencsétlenség. Visszahúzódó, de ha a barátaival van, elengedi magát. Furcsa mozgása van.

Egyébként okos lány, és jószívű. Látszik rajta, hogy jóindulatú, és nagyon nagyon szeretne népszerű lenni. Van egy lány, akihez mindig hasonlítja magát. Megfelelési kényszerrel küzd, pedig emberséges és aranyos lány, intelligens, rengeteget tud, szorgalmas, jófej csaj. Az elméje erős inkább.


Csak azért kérdem, mert sokak szerint ő sosem tetszene senkinek. Mi a véleményetek róla? Mi az, ami tetszik és nem tetszik benne? Köszi előre is!


2014. jan. 17. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
a magas lányok nálam kiesnek,hiába vagyok majdnem 2 méter...
2014. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es ez szép pattintás volt! :D
2014. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem kéne. Bocs csak őszinte vagyok!


Az hogy egy ilyen bulizos bandához akar odavergődni az csak azért van mert azt hiszi h ha majd füvezik akkor keményebb vagányabb felkapottabb csaj lesz.

2014. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Borzasztóan kevés önbizalma van. :/ Sajnálom ezért nagyon. Persze nincs baj azokkal a füvesekkel, ismerem őket, nem nagyképűek, meg nem piszkálják, csak nekik megvan a saját körük, amiben mozognak, és nem szívesen fogadnak be másokat.. És úgy érzem, nem érzi jól magát velünk, meg higy nem tetszik senkinek.
2014. jan. 17. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Fene tudja... Látni kellene! KÉPET!
2014. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány éves? Én is hasonló ember vagyok, és nekem is ilyenem volt 14-16 éves koromban, utána már rájöttem, hogy vannak 1000x rendesebb emberek is, és nem is csapják szét magukat minden hétvégén... Az igaz barátok közt jobb népszerű lenni, mint ha mindenki ismerne, és őket nem is érdeklik hogy hogy néz ki..:)
2014. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!