Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fanszőrzet eltávolítása? (férfi)

Fanszőrzet eltávolítása? (férfi)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm kérte, h borotváljam le a fanszőrzetem és kicsit bajban vagyok. Eddig csak hajnyíróval igazítottam rajta, ergo sosem volt full csupasz. Pár kérdés: hogyan borotváljam? Fentről le, lentről fel? És a zacsinál? Elég húzós résznek tűnik ott. Esetleg tippek, trükkök a nagyobb hatékonyságért és/vagy biztonságért? Nem szeretném szétszabdalni nyilván. Előre is köszi a segítő hozzászólásokat!
2014. jan. 27. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint tapasztalt férfi, úgy ahogy az arcod. Zacsinál meg feszítsd meg a bőrt, hogy teljesen sima legyen.

Kádba legyél, vízben, tusfürdő vagy szappan legyen rajta, úgy jobban csúszik a penge.

Arra mindig figyelj, hogy erre külön borotvát használj, és ne friss pengét. Mondjuk, ha a kezeden lehúzod a szőrt, vagy valahol máshol, akkor egy kicsit megkopik a penge. Utána jó lesz.

Egyszer használatos borotva, de márkás, ne tesco gazdaságos meg bric, meg a többi gagyi. Hanem márkás.

Ha rosszat választasz akkor mehetsz szopránt énekelni. :D

És mindig lassan csináld!

2014. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak egy tanács. Ha így érzed jól magad, ne legyél papucs... Szard le, hogy mit akar.
2014. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi tetszik, de én sose kérnék ilyet, nekem nem is tetszik, a férfiakat szeretem, nem a kisfiúkat :D szerintem az ilyet mindig saját maga miatt csinálja az ember, ne a másikért, szép rövidre is le lehet azt vágni, ne pucicsigába
2014. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez is igaz, én is saját magamért csinálom. Viszont tisztább érzés.
2014. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%
Annyi ilyen,vagy ehhez hasonló kérdést olvasok! Most komolyan egy férfi,aki az arcán borotválkozik,itt kér tanácsot,hogy hogyan borotválja magát odalent? Ugyanúgy csak egy szinttel lejjebb! Csodálkozok,hogy lehet ennyi gyámoltalan pasi!
2014. jan. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát azért az arcomat kevésbé féltem egy kis vágástól, mint a férfiasságom és környékét. Ráadásul a bőr is puhább ott.

Köszönöm a segítő válaszokat és nem papucsságból csinálom. Megkért rá a párom, ennyit megtehetek érte, elvégre nem a lábam akarja levágatni. Neki is kevésbé lenne dolga, ha nem rendezné magát, de megteszi értem ő is.

2014. jan. 28. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!