Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiesett az orrpiercingem és...

Kiesett az orrpiercingem és nem tudom visszarakni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 napja csináltattam meg, nem is volt semmi gond vele eddig, nem is fájt, nem is gyulladt be, de ma beleakadt a törölközőbe és véletlenül kijött a helyéről. Próbáltam vissza tenni de nem sikerült. Valószínűleg máris összezáródott, mit csináljak? Ki kell szúratnom újra, gondolom, de kb mennyi idő míg újra megcsináltathatom? Adjatok tanácsot légyszi!

2014. jan. 27. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jó béna vagy! Kirántod és utána még vissza se birod tenni. Így jártál béna
2014. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tehetek róla hogy bele akadt a törölközőbe, az arcom pedig csak meg kell mosnom, nem? Az volt a baj, hogy nem találtam meg azonnal a pc-t, mert leesett a földre, és pár percig keresgélnem kellett. A westend tatoo honlapján pont most olvasom, hogy ha a frissen csináltatott pc kiesik akkor akár pár perc alatt összezáródhat a lyuk. Egyébként látszik a lyuk egy picit, bele is tudom rakni, csak nem megy át teljesen. Belül azonnal összeforrt a orrnyálkahártya, azért nem megy be.
2014. jan. 27. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a piercerhez, hátha ő még vissza tudja rakni valahogy.
2014. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit későn írok, de ha csak a hártyán nem ment át azt még át tudtad volna szúrni.. Oké fájni fáj, de ha meg akarod tartani akkor megéri.
2014. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, sikerült vissza raknom magamnak :) Idő közben míg nem voltam gép előtt úgy döntöttem, hogy bekenem sebkezelővel, ami gyorsítja a gyógyulást. Gondoltam, ha már úgyis beforr legalább legyen gyors, hogy minél hamarabb megcsináltathassam. Jó alaposan bekentem kívül belül, és közben eszembe jutott, hogy mi van ha így krémmel könnyebben be tudom rakni. Úgyhogy tettem még egy utolsó kísérletet, és egy kis nyomással (nem is olyan kicsivel, eléggé fájt) vissza tudtam rakni a helyére. A baj csak az, hogy most érzékeny nagyon, érintésre fáj. Remélem nem gyullad be. Egész nap kenegetem a sebfertőtlenítővel.

Ha baj lesz vele, akkor megkérdezem a piercert, hogy mit csináljak.

2014. jan. 27. 17:27
 6/6 anonim válasza:
Szia❤..Kicsit későn irok tudom, de nálam is van most. Az egész story az annyi hogy Januárba voltam septum-ot szuratni, és tegnap este vettem észre, hogy az egyik kisgolyo nincs meg.. Kerestem mindenhol és nem találtam meg..Rá írtam a Piercingesemre hogy ilyenkor mit csináljak és azt mondta hogy valszeg ki esett de külön kisgolyót nem árulnak, hanem egész piercing-et kell vennem (ami olyan 4000 forint)ma meg kifújtam az orrom, és kiesett..Nem tudom sehogy se vissza rakni. Megpróbáltam úgy ahogy neked is sikerült de nem jött össze.
márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!