Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy szép nőt...

Van olyan, hogy egy szép nőt azért nem vesznek észre, mert mondjuk nincs önbizalma és így nem megfelelő a kisugárzása?

Figyelt kérdés

Ha valaki elhiszi magáról, hogy szép, akkor másoknak is hamarabb feltűnik, és ők is szépnek látják?


Van ebben valami?


2014. jan. 23. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van!
2014. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki elhiszi (vagy tudja) magáról,hogy szép nem biztos,hogy van megfelelő önbizalma ahhoz hogy 'sugározzon'. Elkell fogadnod önmagad és úgy lesz a tuti.;)
2014. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,máskülönben nem lennének olyan lányok akik szépnek hiszik magukat,közben mások meg röhögnek rajtuk,hogy a "semmire" büszkék.
2014. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki nagyon szép, az feltűnik, akármilyen rejtőzködő módon viselkedik.
2014. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szép,akkor észreveszik akkor is,ha nincs önbizalma.Mondjuk kinek mi a szép,mert itt az oldalon pl.nem egy olyan kérdés volt,hogy "szép ez a lány," és nekem szinte teljesen semleges volt,így se úgyse figyelnék fel rá,mások meg áradoztak róla.
2014. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam szépnek, de volt egy időszakom amikor nagyon boldog voltam és ettől magabiztos lettem és önbizalmam is volt. Nem raktam ki semmimet, csak szimplán jól éreztem magam és abban az időszakban rengeteg randi-felkérést kaptam. Aztán depis lettem, és azóta rám se néznek. Eltűntem. Tehát lehet benne vmi!
2014. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!