Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Szerintetek mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek mitől lesz szép egy lány? Mitől jó a kisugárzása?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
A mellétől.
2012. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ha boldog,szerintem ez forditva is igaz.ha mosolyog,ha vidám,az teszi igazán széppé a csajokat szerintem :)

20f

2012. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a pasik nem fogják tudni megfogalmazni, mert csak érzik. A mágneses vonzást sem látod, mégis odavonz bizonyos tárgyakat - de nem mindegyiket! Van, akire hat az adott nő vonzereje, van, akire nem. Ez a titok. :)

Szerintem attól lesz szép egy lány, ha önmagát szépnek látja és szereti magát. De én nő vagyok. :)

2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1. válasz adónak üzenem csak ÉRTELMES válaszokat szeretnék.

2. köszönöm szépen.

3. Igen ez lehetséges és neked is köszönöm.:)

Aranyosak vagytok.

Írhattok még!

2012. jan. 26. 16:49
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Mi nem értelmes azon, hogy a mellétől? Jó a melle -> szép. Ennyi. Kőegyszerű.
2012. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

És te ezt egy kabát alatt, hogy szűröd le?

Vagy mondok jobbat. Nekem van egy ismerősöm aki akkora darab, hogy már folyik, de szép nagy formás melle van. Az arca viszont nagyon ronda akkor ő most szép?

2012. jan. 26. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a külsőt látom, akkor nekem eddig mindig a vékony, alacsony lányok jöttek be többnyire, igaz én is csak 165cm magas vagyok fiú létemre.


De emellett még az arcát szooktam nagyon nézni a lányoknak mert a jó test önmagában kevés, ha nem fog meg az arcában valami, akkor csak azt mondom jó, szexi ez a lány, de nem az esetem.


Szóval nálam nagyon sokat jelent az arc egy lányban és főleg az ilyen csendes, félénk, aranyos lányokért bolondulok meg. :)


22/F

2012. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nálam már az is szép, akinek átlagos/vékony testalkata és átlagos arca van. Kisugárzás: jól érzi magát a bőrében, közvetlen másokkal, nem feszengő és nem bunkó. Az ilyen lányokhoz akaratlanul is elkezdek vonzódni.

(De pl. számomra nagyon vonzóak a pici szépséghibák is, van, hogy valakinek teljesen átlagos az arca, de a nózijába 'beleszeretek'). Elég nehéz mondjuk ezt megfogalmazni.. egyszerűen valakinek olyan a személyisége, hogy nem tudok mit csinálni ellene. :)


23F

2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:)
2012. jan. 26. 17:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól jó a kisugárzása, hogy van neki. Ezt nem lehet eldönteni. Valakinek vagy van felém kisugárzása, vagy nincs.
2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!