Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl alacsony vagyok, mit...

Túl alacsony vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2007. okt. 9. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Olyan nincs, hogy túl alacsony. Ez csak viszonyítás kérdése.
2007. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Hordjál olyan ruhákat amik nyújtják az alakot (pl. ne viselj hosszított fazonú felsőrészt, bőszárú nadrágot, hanem maximum csípő-középig érő felsőt/blézert, szűkszárú nadrággal, ez utóbbit inkább akkor ha emellett vékony testalkatú vagy.) , hordjál magassarkú cipőt (de inkább csak közepes magassúgút, kb. 5 cm-es sarokkal, mert az sem biztos hogy jól áll ha láb- és bokatörőentörően magas, nem beszélva arról, hogy az nem is túl egészséges...), hordjál karcsúsított fazonú kabátot, blézert, kardigánt.

Ezek mind nyújtanak optikailag.

2007. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
83%

:DDD van ám jó oldala is, 10cm-es magassarkúban sem vagy magasab a pasiknál

olyan nadrág, ami mezítláb a földig ér, bő vagy egyenes szárú, ez szépen eltakarja a magassarkút, szoknyában lehetőleg mini, szép harisnyával, akkor nem a "magasságoddal" lesznek elfoglalva, hanem a lábaiddal

a lényeg, hogy azt hangsúlyozd, ami szép, és senkit nem fog érdekelni, milyen magas vagy, pl: őzike szemeket még jobban kiemelni, ha hajzuhatagod van, kibontva hordjad, ha szépek a melleid, dekoltázst nekik, ha karcsú a derekad és kerek a csípőd, akkor csípőnadrág és rövid felső etc..te tudod, mik az előnyeid :DD

egy 155cm-es csaj

2007. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Genetikától (családi örökség) és a növekedési hormonoktól (ezért kisgyermekkorban a pajzsmirigy a felelős, most nem részletezném) függ, hogy ki, milyen magas. Természetesen ez lehet zavaró, mint egyeseknél a testsúlygyarapodás, amelyen szintén csak úgy lehet javítani - ha az ember nem akar diétázni és tornázni -, hogy úgy öltözködik az ember, hogy az előnyeit takarja, a hátrányait hangsúlyozza. Felnőttkorban nőni nem fog az, aki genetikailag alacsony, mert a növekedés gyermek,- és serdülőkorban következik be.
2007. okt. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi!


Most vettem észre, hogy az előbb hülyeséget írtam. Tehát úgy lehet rajta változtatni, ha az ember az előnyeit hangsúlyozza, ha hátrányait pedig takarja. :)

Tehát azt a mondatot felejtsétek el, amiben pont fordítva írtam. :)

2007. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Nőjj meg. Állj hokedlire. Barátkozz alacsony emberekkel. Miért lenne ez gond?
2007. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Törődj bele.
2008. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki azzal basztat hogy kicsi vagy csak azért csinálja mert látja rajtad hogy zavar.. Én is elég alacsony vagyok.. de senki se azért szeret amekkora vagyok vagy ahogy öltözködöm hanem mert mindig magamat adom.. De ha téged nagyon zavar ez.. akkor a magassarkú cipőket ajánlom.. és ne válasz olyan párt magadnak aki sokkal nagyobb nálad (ez nagyon kellemetlen/ zavaró tud lenni) További szép napot;)
2008. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Szedj földiepret.
2009. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%
nőjjé' meg !
2009. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!