Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik bakancsot válasszam?

Melyik bakancsot válasszam?

Figyelt kérdés
Döntésképtelen vagyok, STEEL, Undercover vagy Shelly's bakancsot válasszak? Melyik bírja a legtovább, aminek nem válik le a talpa, nem reped el, stb.? Steel állitólag nem annyira tartós a többit nem igazán ismerem, de dicsérik. (ne legyen túl drága)
2009. nov. 30. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom, nekem csak egy steel van, már 7 éve. Semmi baja.
2009. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem shelly's van és a barátaimnak is, mindannyian meg vagyunk elégedve vele, szuper!:)
2009. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Shelly's van nekünk is mindenkinek és itt is mindenki fullra elégedett.. :) bár a Steel asszem kicsit olcsóbb és azok szntem jobban is néznek ki:P
2009. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
haverom steeljének folyamatosan kijöttek a cipőfűző lyukai a lyukakból (mmint a fém lyukak), és elméletileg a shelly's a legnagyobb márka a martens után (nekem ezt mondták), a harmadikról még nem is hallottam
2009. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kettő New Rock bakancsom van, szerintem annál nem találsz jobbat.
2009. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van steel-em meg shelly's-em is :) mindkettő nagyon jól bírja. a Steel már 6 éve a Shelly's 4 éve karcolások kívül semmi bajuk. Viszont a steel nagyon sok ismerősömnek szétesett ..lejött a talpa ..meg hasonlók..lehet én egy szerencsés darabot fogtam ki
2009. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívesen vennék Shelly's-t, de nálunk ilyet nem árulnak, ha árulnak is, nem 20 sorosat. Netről meg nem tudom rendeljek-e, ajánlották a martensshop.hu-t, de még irhattok több oldalt is. (amúgy nem Magyarországon élek)
2009. nov. 30. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Shelly's -t mindenképp!:))
2009. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyar katonai vagy német katonai bakancsot javaslok, militarista boltból.
2010. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!