Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik boltot válasszam?

Melyik boltot válasszam?

Figyelt kérdés

1 hét múlva megyek Pestre Camponába van 25.000ft-om.

Szeretnék venni több -farmergatyát(hosszút)

-toppokat,-hosszúujjut és pár leárazott nyári cuccot is.

Melyik boltba menjek?


2011. aug. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik kozelebb van :)) 15/L
2011. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mennyi farmert akarsz venni ...mert pl: h and m vagy tailly weilly ezek azért nem olcsók... egy farmer kerül vagy 10ezerbe is szóval akkor a pénzedből max 2 gatyát tudsz venni... szóval jól fontold meg hogy hol veszed meg, és mennyiért én inkább nem a plázában vásárolnék... de persze azért érdemes körülnézni hátha találsz akciókat de sztem 4ezer-5ezer kb egy famer ott :) próba szerencse!
2011. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínai, hidd el lehet most mindennek elmondani a kínai üzleteket de a farmerjuk elég tartósak szoktak lenni.Márkásat csak csak felsőből vagy cipőből vennék.Farmer max 2000-2500, veszel kettőt fármat olyan 7-8 ezer körül fizetsz.S még mindig jut pénzed toppokra, hosszúujjúra .Ha jól gazdálkodsz a pénzeddel nem a legmárkásabb dolgokat veszed meg hanem az egyszerű kínait ami lehet még tovább is tart akkor még lehet egy kevés pénzed is marad amit magadra költhetsz.Most komolyan én egy felsőért nem adnék ki 4-5 ezreket és akkor alig marad pénzed is, szóval szerintem is jól fontold meg az egészet.Amilyen árak vannak a mai világba...
2011. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Józsefvárosin 6000 Ft-ből felöltözöl.

1000-1500 Ft ott egy farmer.

600-1000 Ft egy felső.


Szerintem korrekt, és ott is van jó minőség!

2011. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!