Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elkezdte az...

Nittababy kérdése:

Van itt olyan aki elkezdte az OKJ műköröm tanfolyamot! Mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyan embernek aki nem produkált túl jól az iskolában!!

2014. jan. 6. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem, de b*sztam befejezni.. nem volt nehéz, de aki lusta ne fizessen feleslegesen ilyenért.
2014. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én be is fejeztem, nem mondanám, hogy könnyű volt, pedig egyetemre is járok. De azért meg lehet csinálni és nem is szemétkedtek, csak ha valami nagyon alapot nem tudsz, akkor buktatnak meg, persze az írásbeliken ott pontozás van, tehát kell tanulni.
2014. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most fogom befejezni. Már csak a vizsga van. Nem mondanám én se, hogy könnyű, de én inkább arra gondolok, hogy idegi alapon nehéz...főleg, ha olyan tanárt kapsz aki abba is beleköt, hogy az orrodon veszed a levegőt... Én ilyen szuperintenzív képzésre jártam, ahol az osztály nagyon összetartott, viszont a tanárok miatt nem ez volt életem legszebb 2,5 hónapja...
2014. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!