Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csak Műköröm építő tanfolya...

Ha csak Műköröm építő tanfolyamot végzek el és nem pedig Kéz-és lábápoló Műkörömépítőt, azzal ugyan úg el tudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
Találtam elfogadható árba tanfolyamot, de ott csak a műköröm építést tanítják. Semmi vállalkozás ismeret semmi, manikűr vagy pedikür csak a műköröm. engem a többi amúgysem érdekelne. Államilag elismert oklevelet adnak. El tudok ilyen végzettséggel helyezkedni?
2009. aug. 25. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Küld el légyszi a linket kiváncsi vagyok, mert én most ahova járok ott azt mondták hogy ez így van együtt csak Kéz- és lábápoló Műkörömépítő tanfolyam és amire járok 180000,- eddig és ebben nincs benne uv lámpa csiszológép stb. csak a legalapabb cuccok.
2009. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Küldtem privát e-mail-t! Remélem megkapod.
2009. aug. 25. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen megkaptam.

Azt írja hogy csak alkalmazottként tudsz elhelyezkedni, de nem tudom elképzelni hogy a 0-ról 4-5 nap alatt megtanítják az összes alap műköröm fajtát, ami ennyi idő alatt lehetetlen. "Régen" én is néztem ezt, de elég pénz lehúzásnak tűnt.Ha ennek az oklevélnek, és ez nem OKJ -nak lenne értelme akkor h*lye lenne mindenki kifizetni egy tanfolyamra több 100ezreket. Ahova én járok ott 4 hónapos a képzés ebből 1 hónap elmélet és 3 hónap gyakorlat ami hetente 1 nap a műkörmözés 1 nap a pedi, mani. És így is 12 alkalom jön ki műkörömre ami így is kevés de elég az alapokhoz, nemhogy 4-5. Ez a tanfolyam szerintem annyira elég hogy magadnak meg barátnőidnek otthon hobbyból csinálgatod, és nem munka ként. De a Te döntésed:)

2009. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert régebben énis keresetem külön és nem találtam! Gondolom mert nem is volt külön. Tehát sokan azért is tették le egyben! Viszont az óraszámot énis keveslem, ezért voltam benne bizonytalan, bár barátnőmből kiindúlva ott sem verték annyira bele csak az alapokat... Sok sok gyakorlás kell utána. De viszont az is aggaszt hogy ha nem vesznek fel vele, bár még mindíg tudom csinálni itthon akár... Hát köszike a választ azért...
2009. aug. 26. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Én is itthon akarom csinálni majd, persze vállalkozóival.

Ha a barátnődnek megvan az okj-ja, és ha te otthon akarod majd csinálni, arra simán jó ez, meg a barátnődet megkéred hogy mutasson neked műköröm készítés fajtákat. És ami lényeg hogy ez után menj majd el különböző díszítő tanfolyamokra. Sok sikert!:)

2009. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem a suliba! Azt mondta a csaj, hogy kb. fél éve van ez így hogy külön is oktathatnak sulikban így. És mint alkalmazott felvesznek ezzel is mert az ügyesség és a munkám számít. Barátnőm pl. nem is akar körmözni, csak pedikűr-manikürt.:) De inkább csak kiegészítő meló lenne:) Díszítő tanfolyamot akarok csinálni mindenképpen. Köszönöm, és neked is sok sikert kívánok a továbbiakban!
2009. aug. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!