Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jó a nyelvpiercing, ha...

Miért jó a nyelvpiercing, ha 24 órából max pár percig látják mások?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a maradi, vagy öreg, de alapjában véve nem értem, mire jó mindenféle "vasakkal" teleaggatni magukat egyeseknek. Jó persze, a kiemelkedek a szürkeségből elméletet értem. A jól látható tetkók, piercing-ek még érthetőek ebből a meggondolásból, de azok, melyeket szinte senki nem látja, mire jók? :-o

Engem már az is idegesít, ha ételmaradék szorul a fogaim közé, nem hogy egy fém izé legyen a számban egész nap...



2014. jan. 3. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ez az öningerlés. Csak önmaga érzi, de az érzéstől különleges lesz saját maga számára, az önbizalom-hiányos emberek egyik mankója.
2014. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolnám,hogy mankóként használom a piercingemet. Mire jó egy tetkó,ha eldugott helyen van? Mire jó ez? Csak..nem lehet megmagyarázni, egyszerűen kellet,mert tetszik nekem! Más véleménye nem érdekel, és egyébként direkt olyan pc-t választottam,ami nem feltűnő, mert a szakmám nem engedi a feltűnő dolgokat( nővér vagyok). Ha lehetne, ajak pc-m lenne. De nem lehet. Egyébként megsúgom,ha megszokod, (ami nagyon rövid ideig tart) akkor nem is érzed,hogy ott van. Teljesen más érzés,mint egy fog közé szorult kajadarab..elég rossz hasonlat. És ha egyszer mégis megunnám, kiveszem, és ha nyommal forr is össze,nem lehet majd látni. De egyenlőre 5 év alatt nem untam meg.

25/L

2014. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy kivétellel csak olyan piercingjeim vannak, amit csak az lát, akinek én mutatom meg. Mindegyiket magam miatt szúrattam, mert nekem így tetszik. A tetoválásom is olyan helyen lesz, h max strandon fogják látni. Számomra kifejezetten taszító, amikor valaki azért csináltat bármit, hogy azt később mutogassa, mert ő mekkora király.
2014. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!