Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nyelvpiercing meddig lehet...

A nyelvpiercing meddig lehet bedagadva? Talán baj van?

Figyelt kérdés
hétfőn csiáltattam a nyelvpiercinget.. aznap nehezebben tudtam enni , estére pedig fel is dagadt a piercing körul . nehézkesen ment a beszéd . tejterméket nem ettem , ittam , minden evés után öblögettem. szerdán kétszeresére nott a nyelvem,beszélni se tudtam. a nurofentol lelohadt , de még most is pici fel van dagadva körulotte . de nem fáj , beszélés , evés megy valahogy..jegeltem is..ugye nincs baj vele , hogy még mindig fel van dagadva ?
2013. dec. 13. 16:04
 1/2 who i am ***** válasza:
az enyém kb 2 hétig volt enyhén feldagadva, azóta nem volt problémám vele
2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szisza89 válasza:
sziasztok!!!Hétfön szuratam mi a nyelvem és ugy mond semmi gond nem volt vele!!!nem fájt stb ettem is vele!!!A tejes dolgokat kerülöm!!Kávémat azért meg iszom de ez csak instant kávé por!!nem ez a lényeg minden kaja után öblögetek vettem a patikába GLYCOSEPT CSEPPET meg CALCIUM pezsgő tablettát kamila teát is fözzetem !!szóval mindig ezzeket használom többször is!!de másnap kedden észre vetem hogy vérzik!!!:( nagyon félek miért vérezhet!!Éjszaka is szokott csak uyg magától vérzik!!!szerintettek ez gáz??mit tegyek????????
2014. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!