Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Fekete lányok jobban tetszen...

A Fekete lányok jobban tetszenek, mint a fehérek? =) Ha igen/nem akkor miért?

Figyelt kérdés
:):)
2009. nov. 27. 06:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
18:47 .. kicsodii ? o_O
2009. nov. 29. 18:50
 22/28 anonim ***** válasza:
Ömm, a 17:16-os.
2009. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Eltekintve a latextől, ez a lány is nagyon szép: [link]
2009. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
K***a??? Jaj és persze egyetemet minden hülye elvégez, igaz? De neked mid van? Lefogadom csak egy szakmunkásképződ :)) már így a szövegedből ítélve. Jaj és nem erőlködtem, de ez az oldal azért van, hogy mindenki leírja a véleményét, nem???
2009. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Még az sincs, mivel 10.es vagyok. Jöhetsz oltani... xD Na mindegy már nem írok:P peaceout.
2009. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Neked egyetemi végzettséged??? Ne röhögtess már :))))
2009. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az egyetemet végzett hülye fejed képtelen összehasonlítani két % értéket, és nem veszed észre, hogy más oltott a szolizásodért (felőlem csinálja aki akarja) és más mondta (én), hogy egyetemet minden hülye végezhet, az nem jelent semmit. De ez elég gusztustalan és bunkó volt, mármint ez a szakmunkásképzős megjegyzés. Én gimit végeztem és hamarosan _igazi_ egyetemi diploma lesz a kezemben (nem kommunikáció szak), szóval nem személyes sértettség.


A fehér bőr pedig akkor is sokkal szebb a barnánál, ez van :) A pasik elég nagy százaléka ezt mondja, csak a nők azt hiszik jobban tudják.

2009. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom, ha tudtam volna, hogy ide gyerekek irkálnak, akkor inkább közzé sem teszem a véleményem! Mindenki gondoljon, amit akar, nem fogok veletek írásban veszekedni, nem a stílusom, úgyhogy le lehet szállni rólam! A válasz ott van a korotokban, tipikus kis tini gondolkodás. Ennyi...
2009. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!