Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyantázók! Ti hogyan gyantázzá...

Gyantázók! Ti hogyan gyantázzátok a hónaljatokat?

Figyelt kérdés
Borotváról álltam át gyantára, kezdő vagyok, és a hónaljat nem sikerül sose legyantáznom. Ötletek? :( 15/L.

2013. dec. 26. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
a hónalj kétemberes munka. kérj segítséget valakitől.
2013. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itthon mindenki borotválja magát :D Annyit tudnak a gyantáról mint én. De azért köszönöm!!! :)))
2013. dec. 26. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és én is próbáltam régebben borotválni, gyantázni, de jó ideje epilálom. :) Nekem ez vált be, mert hosszan tartó, mint a gyanta, és magamnak is bármikor meg tudom csinálni. Ja és a lényeg, hogy ha kibújnak a szőrök 1-2mm-t, akkor már le tudom szedni. A gyantánál mindig meg kellett várnom, hogy legalább 5-6mm legyen, különben nem szedte ki rendesen. Viszont ez az 5-6mm nekem már nagyon zavaró volt, főleg nyáron. :) Így rendszeresen epilálva gyakorlatilag mindig csupasz, sokkal esztétikusabb és komfortosabb. :)
2013. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. első 1-2 alkalommal még bénázhatnak, de nem kell sokkal több idő belejönni. annyi az egész, hogy jól ki kell feszíteni a bőrt, így kisebb fájdalommal jár és nem tépi le a gyanta a bőrödet is, másrészt a gyantát a szőr növekedésével megegyező irányban kenitek fel, és ellentétes irányba tépitek le, úgy hogy a lehúzócsík párhuzamos maradjon a hónaljaddal. előtte érdemes hintőporozni, mert megköti a nedvességet.
2013. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 28. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!