Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki segítsen mit...

Könyörgöm valaki segítsen mit tegyek? (epilálás)

Figyelt kérdés
annyira elegem van .. kb. 1 éve epilàtort hasznàlok a lâbamon.. előtte borotváltam de muszàj volt valami màst kitalàlnom mert borzasztoan megerősödött tőlle.. az epilàtor meg gyengitette azzal nincs is bajom ..de utànna undorítò pöttyös lesz a làbam..de van amelyik pötty elmulik mas napra de egy.csomo ott marad..nem vagyok annyira erzekeny börű mert kreolos a bőröm..de mégis ilyen csùnnya.. van ami nem is piros hanem már szinte.ilyen lilàs... most nem aktuàlis de nyàron nem is merek felvenni rövidet.. neketek nincs valami ötletetek ,bevàlt praktika..màr egy éve küzdök ezzel ! Amugy testàpoloval szoktam bekenni ami megnyugtatja de a lilàs pöttyöktől nem tudok megszabadulni ... segitsetek könyörgöm nagyon szeretnék szép sima làbakat!!!

2013. dec. 19. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

"Amugy testàpoloval szoktam bekenni ami megnyugtatja de "


Helytelen!

Tilos testápolózni közvetlenül epilálás után, mert csak eltömíted a pórusokat és még jobban begyullad.


Fertőtlenítsd a lábadat epilálás előtt és ne felejts el az epilátor fejét sem áttörölni!

Epilálás után pedig "pórusösszehúzó", fertőtlenítő terméket használj (pl.: after shave-t, borotválkozás utáni nyugtató gélt), és csak másnaptól hidratálj!

2013. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem..okés. :) de a màr meglévő csunyasàgokat h tüntessem el ? :(
2013. dec. 19. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem látom a lábadat, de ha csak foltos, nem pedig gyulladt, akkor bőrradír.

Ha még gyulladt, akkor a borotválkozás utánival kenegesd, amíg nem múlik, s csak azután radírozz.

Az Alverdének (dm) van egy nagyon jó nyugtató balzsamja (férfiaknak szánt termék).

2013. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apukámnak vannak itthon ilyen cuccai... van az az arcszesz amit borotválkozás után szokott az arcára kenni ..az jó lesz szerintetek?
2013. dec. 19. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szárít, és nem túl irritáló.

Én ezt használom:

[link]

2013. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!