Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam meg így a...

Hogyan csináljam meg így a hajamat és hol lehet ilyen csizmát venni vagy esetleg rendelni neten?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 23. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyesmi csizmám van :O

Én a corába vettem.

2009. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húúú... cora?? az hol van??? én veszprém megyében lakom
2009. nov. 23. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Cora Tatabánya, BUdaörs, Veszprémtől messze.


De ilyesmi csizmák vannak a Deichmannban, fekete velúr kerekorrú, van lapos és van vastagabb magasabb sarokkal is, tegnap nézelődtem pont ilyesmiket. 8500 Ft volt, ami erre hasonlított és tetszett nekem is.


A hajadat pedig nagy hajcsavarókkal tudod így megcsinálni.


MOst meg, tegyél rá dúsító hajhabot (mértékkel) és félig szárítsd meg. mikor már nagyjából megszáradt, akkor nagy csavarókra tekerd fel (de inkább kérj meg valakit). Utána szárítsd meg egészen, és hagyd egy kicsit még a hajadban a csavarókat.

Miután kiszedted a csavarókat, az ujjaiddal fésüld meg a hajad, esetleg ha nagyon szükséges, akkor ritka fogú fésűvel (ha nagyon megfésülöd, akkor pulikutyára (vagy Somára) fog inkább hasonlítani mint Lindára :))


Ági, 24

2009. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szolnokon vettem!1 válaszoló.
2009. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!