Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki szebb a valóságban mint a képeken?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen embert,aki szebb élőben? Ez miért van?
2013. dec. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Attól függ, mennyire fotogén az illető. Ismerek olyat aki nagyon szép, mégis, nagyon nehezen lehet róla jó képeket készíteni.
2013. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fotogén. :D Mondjuk egy jó fotós bárkiről tud jó képet csinálni
2013. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azok az emberek, akiknek pl a képei nincsenek kiretusálva sötöbö azok igencsak szebbek valóságban, mint képeken, mert ha már valaki tetszik egy átlagos képen az életben még szebb az én tapasztalataim alapján, tehát pillantás, mosoly életben, ahogy látod a mimikáját.
2013. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Mondjuk valami esemény, buli előtt úgy megyek el itthonról, hogy na, jól nézek ki. Aztán készül rólam néhány kép és a fejem helyén egy krumpli van. Nem vagyok fotogén :D
2013. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fuuu én borzasztóan nem vagyok fotogén típus..a képeken úgy nézik ki mint egy elmebeteg kb :D de azért élőbe nem ennyire gáz a helyzet
2013. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én élőben, tükörben elég szépnek látom magam, de képeken nagyon hülye fejem szokott lenni.
2013. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sokszor olyan bambafejet bírok vágni,hogy az már fáj :D

Egy normális profilképet nem bírok csinálni,viszont a tükörben annyira máshogy nézek ki hogy hihetetlen,szerintem a fotó nagyon kihangsúlyozza a hibákat,főleg ha vakuzik.

2013. dec. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!