Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam hogy sikerülj...

Hogyan csináljam hogy sikerüljön a gyantázás?

Figyelt kérdés
Sose sikerül a gyantázás nem tudom mért.A szőr elég hosszú szokott lenni.Lehet hogy a gyanta nem elég meleg.Lécci akinek van tanácsa vagy tippje az írjon!Előre is köszi!(meleggyantáról van szó)
2009. nov. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

mármint olyan ami patronban van? hát lehet hogy rossz irányban húzod le. akkor nekem se sikerül. de van olyan patron amire rá van írva, miért nem sikerülhet a gyantázás. pl hogy túl hideg, vagy túl sokat vagy túl keveset kentél fel belőle. vaaagy írd le pontosan, hogy csinálod :)

18.L

2009. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
..nekem se szokott sikerülni.. :(
2009. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lányok, lányok :D Mit csináltok rosszul? Lehet hogy csak nem próbáltátok elégszer. Hát elvileg vannak a gyantázásnak ilyen előkészületei (amiket senki nem tart be) megmosod a felületet, lehintőporozod, h jobban tapadjon a gyanta (hasznos) és jól kifeszíted a felületet (fontos) aztán a szőr növekedésével ellentétes irányban gyorsan lerántod a papírt. Ha esetleg a bőrödön maradna a gyanta, rakd rá mégegyszer a papírt és húzd le

rem. segítettem

18.L

2009. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak.Amúgy úgy szoktam csinálni ahogy a dobozon van és igen patronossal csinálom.Arra is rá van írva mért nem sikerülhet, de én mindent úgy szoktam ahogy az le van írva.A szőr pedig nem lehet rövid hetekig szoktam növeszteni és elég hosszú szokott lenni.Majd még megpróbálom párszor hátha sikerül,majdcsak beletanulok.
2009. nov. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!