Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha meglátnál az...

Mit gondolnál ha meglátnál az utcán?

Figyelt kérdés

Szval ez csak ugy érdekel.Tudom,hogy igy kép nélkül nehéz megmondani de a leirtak alaján mit gondolnál?:)

Szval kb közepes hosszuságu vasalt haj,csögatya,tornacipö,müköröm,általában rozsaszin polo pulcsi.

Igy ezek szerint szerintetek mien vagyok?xD

Ne otogassatok csak ugy kiváncsoságbol érdekel..:D


2009. nov. 19. 21:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
átlagos tinilány, 13-16 évesek körében tornacipő+csőgatya az alap, vasalt haj szintén divatnak számít a körükben. A műköröm meg a sok rózsaszín pláza cica fílinges, nem hiszem, hogy nekem feltűnnél az utcán, mindegyik tinilány így néz ki szinte.
2009. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra gondolatom nem támadna,mivel hogy nem is látnék semmi extrát.Csak egy lányt,aki egy a sok közül.A húgom is ugyanígy öltözködik,ahogy Te,ő 16 éves.Meg még kb. 26 osztálytársa.... :-) Én már speciel kinőttem belőle,mondjuk azelőtt sem rohantam hanyatt-homlok a divat után.
2009. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolnék rólad semmit mert kb észre se vennélek, olyan unalmas vagy: )

De az írás alapján (no ékezet, 20 iksz dé) még idegesítő ostoba p.csa is.

2009. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%

cöhh.. miwan veletek emberek? xD

az mégcsak megse fordult a csöpp kis fejetekben hogy csak szép akar lenni?-.- és divatosan öltözködik?

egyből már plázacica..logikus

ammeg szerintem ha meglátnátok az utcán odarohannátok hozzá msn-t kérni -.-

ésh amugy meg hamár jolnéz ki már rögtön arra kel gondolni h vajon hányan d*gták meg és mijen pucér képei lehetnek? hogy jön egymáshoz a kettő?

najolwan nem pazarlom ide az időm a lényeg h a nyál kifolyna a szátokbol ha meglátnátok;) ha csajok vagytok akk meg igazán féltékenyek lennétek rá

ennyik vagytok;) puszkoo(L)BFF

2009. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jah és azt irja szinte mindenki h észre se vennének..ahhoz képest mindenki megnééz.. XD tehát már eleve észrevesznek..:D ennyih :D puszaa BFF (L) :)
2009. dec. 12. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!