Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha meglátnál az...

Mit gondolnál ha meglátnál az utcán?

Figyelt kérdés

Szval ez csak ugy érdekel.Tudom,hogy igy kép nélkül nehéz megmondani de a leirtak alaján mit gondolnál?:)

Szval kb közepes hosszuságu vasalt haj,csögatya,tornacipö,müköröm,általában rozsaszin polo pulcsi.

Igy ezek szerint szerintetek mien vagyok?xD

Ne otogassatok csak ugy kiváncsoságbol érdekel..:D


2009. nov. 19. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
átlagos, mai divat szerint öltözködő tini. minden 2. lány ígynézki az utcán.
2009. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Tucat.

kb ma hat,ha nem több csajt láttam hasonló adottságokkal,mint te vagy. Csőgatya,tornacipő?:D Mindeki ilyent hord csak én nem:)

2009. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy divatmajom... ezt gondolnám.
2009. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

én meg vagy 400 ugyanilyet a suliban:D

én is simán átlagosnak gondolnálak

2009. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, unalmas tini.
2009. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs önálló egyéniséged.
2009. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
a megszokott tini öltözködés
2009. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Azt hogy kuld kepet magadrol (:
2009. nov. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Itt van még egy pláza cicia
2009. nov. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Mellesleg csakúgy eszembe jutott, mekkora divat manapság a hajvasalás (nekem se időm se pénzem se türelmem nem lenne hozzá, azt leszámítva, hogy én nem is szeretem magamnak az egyenes hajat), már nem vagyok tini 25 évesen, és huszonéves lány ismerőseim kitalálták, hogy vasaljuk ki az én hajamat is (mert hogy kb. a fenekemig ér és milyen jól nézne ki szerintük), és mikor közöltem velük, hogy nem szeretném, úgy néztek rám, mint egy ufóra. Én sose voltam igazán tömeg ember, és nem is szeretnék az lenni, de nem is tudnék, mert a kis méreteimből adódóan csak azt tudom követni, ami méretre is jó. Neked is azt tanácsolnám, hogy jobban jársz, ha kialakítasz magadnak egy önálló stílust, és a divatot igazítod magadhoz, nem pedig magadat a divathoz.
2009. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!