Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert lett ilyen a koldokomben...

Miert lett ilyen a koldokomben a piercing?

Figyelt kérdés
1honapja kiszurattam baratnommel a koldokom,akkor eleg szepen allt benne. de most elvan vekonyodva,nagyon kicsi lett...es nem tudom miert. most ujra kell kiszuratnom mert nagyon rossz lett igy..mit csinaljak? vagy inkabb menjek el kozmetikushoz? es korulbelul mennyibe kerul? am meg meg piros,meg nem gyogyult be...de a bor annyira vekony,hogy a piercing hossza nagyon kilatszik ,inkabb log csak es felek hogy kiszakad..

2013. nov. 12. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Már 4-5 ezer forintért elérhető, hogy "hivaalos" helyen tetess be magadnak piercinget.


Mennyire csúnya? Nagyon piros? Mennyire fertőződött el? Eszedbe se jusson még egyszer a barátnőddel megcsináltatni.

2013. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez "hivatalos" helyen is megtörténhet, a bőr vastagságától is függ, ha olyan bőröd van hogy látszanak az erek, akkor a köldöködön sem vastag a bőr, de ennyire akkor sem szabadna hogy elvékonyodjon, hogy látszik alatta a pc. vedd ki és hagyd hogy begyógyuljon, még most amíg gyógyulás alatt van, 1 hét és beforr a lyuk, utána csináltass szalonban. az viszont mocsokul fog fájni, nekem monroe pc-m van, első szúrás után kivettem 3 nappal ( edzés miatt) 1 óra alatt összeforrt, aztán csomó marad a helyén és azt amikor átszúrják... háááát majdnem bepisiltem.
2013. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bazzze,én hogy bírtad ki,hogy b.nőd csinálta??:O én összefostam volna magam,ha egy kontár csinálja ,de azon is csodlákozom,hogy b.nőd bevállalta... amúgy 4000ezer ft.menj el gyorsan egy kozemtikushoz és kérdezd meg hogy mit tegyél!
2013. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en ma csinaltattam es egyaltalan nem fajt!!de kicsit korbe es sztem atkell szuratni meg1x. :/
2013. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!