Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól fog kinézni,...

Szerintetek jól fog kinézni, szabad ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a díszes laptopok, szeretném az enyémet nőiesebbé tenni. Egyszerű laptopom tetejére szerintetek ragaszthatok gyöngyökkel kirakott virágot, amit körömre szoktak? olyan matrica féleség, de nem jön szét, nagyon jó, és szerintem nagyon feldobná, ha a szélére ragasztanék egyet.
2009. nov. 16. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked tetszik ragasszad vazze, szerinted kép nélkül hogy mondjon bárki véleményt, de ha még az is csak az egyéni ízlést tükrözné...észhovámészsálálálá
2009. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan ragaszd rá, ha Neked úgy tetszik. Az én laptopom is nagyon egyszerű, ragasztottam rá egy Micimackós matricát (nem azért mert gyerekes vagyok, hanem mert nem akartam megbántani a barátnőm). Azóta rajta van :)
2009. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D:D akkor én is ráragasztom :) hogy ne legyen már olyan egyhangu :D:D amúgy nagyon szépek azok a laptopok, melyekenk a tetején svarowsky kristály van :D (az áruk is szép...)
2009. nov. 16. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ilyenre gondolsz? :)

[link]

2009. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen :D:D ezek nagyon szépek :D:D
2009. nov. 16. 12:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyik ismerősöm is kidekorálta pici csillogós kövekkel a laptopját és tök jó lett, én is gondolkozom,hogy az enyémre is kéne valami... szerintem szép:)
2009. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, szépen ki lehet dekorálni, csakhogy... nem mindegy mivel ragasztod rá, mert ha pl később el szeretnéd adni esetleg, h újat vehess és ott lesznek a ragacsnyomok... hááát én nem vennék meg olyat az is biztos.
2009. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
öntapadósak a matricák, és ha aggatnak könnynen ellehet távolítani :) sztem is nagyon szép
2009. nov. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!