Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkéről sötétebb színre...

Szőkéről sötétebb színre váltás hogyan?

Figyelt kérdés
szőke a hajam, és szeretném befestetni sötétebbre.. hogyan kéne csinálni, hogy ha pl befesteném sötét vörösre az egészet vagy sötét barnára anélkül hogy elszíneződne vagy kifakulna?? mit csináljak vele h ne dobja le a festék színét??

2013. nov. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fodrász tanuló vagyok és az a véleményem, hogy a legjobb, ha fodrászhoz mész. A boltban kapható festékek gyengébb minőségűek, mint a professzionális termékek, így nem azt a színhatást fogod elérni, amit a dobozon feltüntetnek és nem is lesz valószínűleg olyan egyenletes és tartós, mintha szakember csinálja.
2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy fodrászhoz megyek. De az a baj h hiába, mert múltkor is piros hajat szerettem volna és rózsaszín lett.....és utána egyre fakóbb>< ami persze nem a fodrász hibája mert a hajam miatt fakul. ezért kérdezem hogy hogyan oldjam meg h ne fakuljon hanem legyen olyan színű amilyet szeretnék?!
2013. nov. 4. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már eleve a festéskor sem olyan színű, amilyet szerttél volna, akkor a fodrász szúrta el. Lehet kapni különböző színvédő hajsamponokat fodászkellékesben, próbáld ki, hátha beválik.
2013. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fodrász a hibás? végülis ő nem tehet róla, hogy a szőkéből a piros rózsaszín lett vagy igen??xd Használtam színvédő sampont de sajnos így is kifakult:( minden hajmosás után más színű volt a hajamxD
2013. nov. 5. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az ő hibája, hogyha már legelsőre sem olyan színű a hajad, amilyet szeretnél. Ha tényleg pirosat szeretnél egy alap világos szőkére, akkor azt simán meg tudom neked csinálni de az nem tartós hajfesték, csupán színező, ami szintén folyamatosan fakul.
2013. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hát amivel az én hajam festette az rendes piros festék volt.xD
2013. nov. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!