Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes leborotválnom, vagy...

Érdemes leborotválnom, vagy mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nagyon-nagyon szőrös vagyok ott lent. Nagyon dús és nagyon nagy kiterjedésű is a szőröm, de még nem volt pasim, ezért csak a bikinivonalig szedtem le nyáron, de ilyenkor már ott sem szedem, úgysem látja senki.

A bnőim nagy része már borotválja vmennyire, de némelyiküknek már van pasija.

Most akkor sztetetek én is szedjem le vagy még ráér? 15/L



2013. okt. 28. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahogy NEKED jól esik! És ezt később is tartsd be!

Nincs annál rosszabb, mint örökké megfelelési kényszerben élni.

2013. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azért ne borotváld a puncid, mert a barátnőid is borotválják!
2013. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Igaza van az első válaszolónak! Bármit is teszel életed során, azt csak azért tedd, mert TE akarod, és ne másnak akarj megfelelni!!!
2013. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, akkor minek? Figyelj, nekem nagyon érzékeny a bőröm, eddig bárhogyan próbáltam leszedni (borotva, otthoni gyanta, kozmetikus, csipesz, epilátor) mindig tiszta pötty lett, begyulladtak a szőrtüszők, nagyon-nagyon fájt. Megfogadtam, hogy én senki kedvéért nem fogok szenvedni vele! Ez mindenkinek a maga döntése, de szerintem teljesen felesleges ezzel szenvedned csak azért, mert mások is csinálják.
2013. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar akkor nem kell... De ha le akarod szedni csakis gyantával kozmetikusnál. De szerintem csak akkor szükséges ha már van barátod és már eljutottatok addig a szintig hogy lássa. Akkor sem feltétlen kell csupaszra de azért igényesre. :D
2013. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akk egyenlőre marad így.
2013. okt. 28. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy neked kényelmes!


Nekem amúgy a szőrösen izgatóbb, szóval... :DD


21f

2013. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám,elképzelhetetlenül szőrös vagyok ott.Én úgy vagyok vele,hogy nyáron leborotválom ami kilátszik a bikiniből,de ilyenkor hagyom.
2013. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!